InfoDnes.cz » Zpravodajství » Magazín » Auto moto

Nová aplikace MyŠkoda spojuje několik nových funkcí v jedné aplikaci pro lepší zákaznický zážitek

05.04.2024
Mladá Boleslav - Aktualizovaná aplikace MyŠkoda nyní slouží jako jednotná platforma pro majitele všech současných kompatibilních modelů Škoda. Nabízí bezproblémový přístup k vozidlům a představuje širokou škálu nových a dále vylepšených funkcí, včetně chytrých služeb jako Pay to Park a Pay to Fuel, jakož i Track & Explore a věrnostní program pro uživatele, který automobilka uvádí zatím na vybraných trzích. Integrace aplikace Powerpass navíc zefektivňuje proces dobíjení elektromobilů Škoda a konsoliduje tyto služby do jedné pohodlné, intuitivně navržené aplikace.
Foto: skoda-storyboard.com
"Ve společnosti Škoda Auto jsou pro nás zákazníci na prvním místě a snažíme se, aby jejich cesta byla co nejsnazší. Naslouchání zpětné vazbě našich zákazníků je proto zásadní pro další zlepšení jejich uživatelské zkušenosti uvnitř i vně vozu prostřednictvím nových inovativních funkcí. Rozšiřujeme proto funkcionality aplikace MyŠkoda a převádíme všechny funkce na jednu platformu. Díky integraci aplikace Powerpass mají uživatelé elektromobilů a plug-in hybridů prostřednictvím naší nové aplikace přímý přístup k více než 660 000 dobíjecích bodů po celé Evropě. A díky chytrým službám, jako je Pay to Park a Pay to Fuel, dále usnadňujeme každodenní život mnoha dalším zákazníkům," říká Martin Jahn, člen představenstva společnosti Škoda Auto za oblast Prodeje a marketingu.

Nové funkce, snadnější používání a kompatibilita se všemi současnými modely


S aktualizovanou aplikací MyŠkoda mohou zákazníci využívat několik nových funkcí sdružených v jedné aplikaci a také intuitivnější design. Zákazníci modelů s plně elektrickým, plug-in hybridním i konvenčním pohonem získají přístup k novým funkcím, které jim usnadní každodenní život, například prostřednictvím chytrých služeb, jako jsou Pay to Park a Pay to Fuel. Aktualizovaná aplikace představuje zcela nový vzhled, zbrusu novou domovskou stránku, přepracovanou grafiku a informační widget, který ještě více usnadňuje její používání.

Nejnovější aktualizaci podporují všechny současné i připravované modely, včetně modelů se spalovacími motory i plug-in hybridními pohonnými jednotkami vyrobených po červenci 2020. Uživatelé, kteří dříve používali aplikaci MyŠkoda Essentials, mohou nyní přejít na novou aplikaci MyŠkoda a zachovat si svůj stávající účet. Majitelé modelů Škoda vyrobených do července 2020 budou zatím nadále používat aplikaci MyŠkoda Essentials.

Široká škála nových funkcí


Aktualizovaná aplikace MyŠkoda integruje řadu digitálních služeb ze Škoda Connect a nově pokrývá další části customer journey. Uživatelé, kteří očekávají dodání svého vozu Škoda, ocení novou funkci Track & Explore, která nabízí informace o stavu výroby vozu v reálném čase. Kromě toho si mohou kdykoli zkontrolovat konfiguraci svého vozu. Pro ty, kteří chtějí prozkoumat funkce svého nového vozu, poskytuje aplikace přístup k videím s návodem, jak na to - tato videa jsou dostupná ve Velké Británii, Irsku, Francii a Španělsku.

Vylepšená aplikace MyŠkoda nyní obsahuje také nové chytré služby pro zákazníky, kteří již svůj vůz obdrželi. S funkcí Pay to Park aplikace zjednodušuje proces rozpoznávání parkovacích zón a placení za parkování v různých městech Evropy. Pay to Fuel je další novou chytrou funkcí, která umožňuje automatické platby na vybraných čerpacích stanicích, čímž odpadá fronta u pokladny.

Integrace aplikace Powerpass: více než 660 000 dobíjecích bodů v jedné aplikaci


Řidičům modelů Enyaq a PHEV nabízí modernizovaná aplikace MyŠkoda další nové funkce. Nejdůležitější je, že nabíjení Powerpass je nyní integrováno přímo v aplikaci MyŠkoda - díky tomu se původní aplikace stává zbytečnou. Nová funkce poskytuje přístup k více než 660 000 dobíjecích bodů po celé Evropě díky partnerství s více než 870 poskytovateli. Zjednodušuje také správu domácích dobíjecích řešení, jako jsou například nabíječky Škoda iV. Kromě toho aplikace nabízí možnost spravovat plány dobíjení, využívat funkci Plug & Charge a zobrazovat historii dobíjení. Stávající uživatelé aplikace Powerpass si mohou stáhnout nebo aktualizovat aplikaci MyŠkoda, přejít do sekce Powerpass a potvrdit své připojení Škoda ID za účelem plně automatického přenosu dat. Kontrola stavu nabití vozu Škoda Enyaq z domova nebo aktivace Climate Control před odjezdem jsou dva další příklady rozšířené funkčnosti aplikace MyŠkoda.

Intuitivnější design a dodatečné možnosti zábavy


Nový design aplikace dále zlepšuje uživatelskou zkušenost a poskytuje design srovnatelný se zjednodušenou domovskou obrazovkou. Kromě toho lze nyní zobrazit důležité informace - jako je stav dobíjení nebo vozidla - prostřednictvím widgetů na domovské obrazovce, což zvyšuje dostupnost. Nová aplikace MyŠkoda také zvyšuje pohodlí pro uživatele - hosty, neboť umožňuje například dálkově ovládat dobíjení a klimatizaci vozu Enyaq jejich partnera či partnerky.

Kromě toho nová aplikace MyŠkoda nabízí dynamický zpravodajský kanál s vizuálními informacemi a články ze světa značky Škoda. Ve Velké Británii, Irsku, Francii a Španělsku byl navíc zaveden věrnostní program, který uživatelům umožňuje získávat body plněním různých úkolů. Tyto body lze vyměnit za reklamní předměty značky Škoda.

Zdroj: ŠKODA Auto

Další články z rubriky Auto moto

Volkswagen: Ideální společník do města - ID.3 Pure Limited již od 799 900 Kč

Volkswagen snižuje cenový práh pro vstup do světa městské elektromobility. Nový model ID.3 Pure Limited mohou zákazníci nově objednávat za ceny již od 799 900 Kč včetně DPH, přičemž firemní klientela může navíc uplatnit na svůj nákup elektromobilu ...

Nicola Koldová je novou vedoucí rozvoje strategie a obchodní sítě Škoda Auto na českém trhu

Škoda Auto na českém trhu obměňuje svůj manažerský tým. Na místo vedoucí rozvoje strategie a obchodní sítě nastupuje Nicola Koldová. Manažerka s rozsá ...

Nové MINI Countryman D ve výbavě Favoured: hospodárný pohon s potěšením z jízdy typickým pro značku

MINI Countryman je všestranný vůz z nové rodiny MINI. Je agilní ve městě, pohodlný na okresních silnicích a potěší výrazně větším vnitřním prostorem. ...

První Toyoty Hilux na vodík se již testují na silnicích

Britské zastoupení automobilky Toyota ve svém závodu v anglickém hrabství Derbyshire už vyrobilo celkem 10 prototypů modelu Hilux poháněných palivovým ...

Generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings Karolína Topolová si polepšila v žebříčku Nejvlivnějších žen Česka

Karolína Topolová vede již dvanáctým rokem skupinu AURES Holdings, provozovatele největší mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO a Mototechna ve střední ...

DoporučujemeÚterý 25.6.2024
Počasí v ČR
Počasí v regionech »