InfoDnes.cz » Zpravodajství » Magazín » Bydlení

Kde vybrat novou sedací soupravu? Využijte Happy Days v RUMA Nábytek!

14.10.2023
Výběr nové sedací soupravy je důležitým rozhodnutím, které může ovlivnit vzhled a funkčnost vašeho obývacího pokoje na několik let dopředu. Při výběru sedací soupravy se snažte kombinovat praktičnost s estetikou a myslete na to, jak se bude hodit do vašeho životního stylu a potřeb. Jaké klíčové faktory je vzít v úvahu při výběru nové sedací soupravy a kde ji výhodně nakoupit Vám v tomto článku poradí odborníci z pražské firmy RUMA NÁBYTEK.
Ilustrační snímek | Zdroj: ruma.cz

Při výběru nové sedací soupravy je třeba vzít v úvahu několik klíčových faktorů:


Velikost a rozměry: Změřte prostor, kde má sedací souprava či pohovka a gauč stát, a ujistěte se, že nový nábytek se tam vejde a zároveň zanechá dostatek prostoru pro pohyb okolo. Také zohledněte velikost dveří a chodeb, abyste se ujistili, že soupravu dostanete do bytu či domu.

Materiál: Kůže, mikrovlákno, bavlna... Existuje mnoho různých materiálů, z nichž si můžete vybrat. Přemýšlejte o odolnosti vůči skvrnám, jednoduchosti údržby a celkovém vzhledu a pocitu materiálu.

Konstrukce a kvalita: Důležité je věnovat pozornost detailům jako jsou švy, kvalita dřevěné konstrukce a pevnost pěny v polstrování. Kvalitní sedací souprava by měla vydržet mnoho let.

Styl a design: Sedací souprava by měla odpovídat stylu vašeho interiéru. Moderní, tradiční, rustikální, skandinávský - vyberte si takový design, který vám vyhovuje.

Funkčnost: Přemýšlejte o tom, jak hodláte sedací soupravu používat. Potřebujete rozkládací pohovku pro hosty? Máte malé děti nebo domácí zvířata, která by mohla způsobit skvrny či poškození?

Cena: Stanovte si rozpočet a snažte se jej dodržet. Mějte na paměti, že nejdražší nemusí vždy znamenat nejlepší kvalitu.

Zkouška: Před zakoupením sedací soupravy se na ní posaďte, lehněte si, zkontrolujte pohodlí a podporu, kterou nabízí.

Recenze a záruka: Podívejte se na recenze online od ostatních zákazníků a zjistěte, zda výrobce nabízí záruku nebo záruční službu.

Dodání a montáž: Zjistěte, zda je v ceně zahrnuto dodání a montáž, nebo zda budete muset za tyto služby platit zvlášť.

Udržování: Zvažte, jak snadné bude udržovat sedací soupravu v čistotě a jak často ji budete muset čistit.

Nepropásněte šanci mít na vánoce novou sedací soupravu se slevou 15 %


Eshop RUMA.cz přijímá objednávky s doručením do Vánoc do 31.10.2023. Akce platí na pohovky, sedací soupravy a křesla s dopravou zdarma po celé ČR.
Vybírejte pohovky a sedačky na RUMA.cz nebo navštivte naši prodejnu na adrese:
Radlická 348/142, 150 00 Praha 5
Na Vaši návštěvu se těší profesionální tým našich prodejců!

Autor: St
Fotogalerie:

Další články z rubriky Bydlení

Na co si dát pozor při instalaci fotovoltaických elektráren?

Nejen výkon a úspory, ale také požární bezpečnost by měli řešit všichni majitelé nemovitostí, kteří se rozhodnou na střechy instalovat fotovoltaické elektrárny (FVE). Že není radno zabezpečení celého systému proti požáru podceňovat, dokazují i ...

Zahalte vaše domovy do přírodní elegance s ručně vyráběnou keramikou

V dnešní době, kdy se moderní technologie zdá, že ovládají každý aspekt našich životů, je něco magického na přírodních, ručně vyráběných předmětech. A ...

Nerozkládací sedací soupravy jsou skvělým doplňkem obývacího pokoje

Při zařizování bytu je důležité vybrat nábytek, který bude dlouho sloužit, bude praktický a splňovat i náročné podmínky po estetické stránce. O ní má ...

Sníte o vlastní sauně? Nechte si ji vyrobit na míru přímo od truhlářů

Jste pravidelným návštěvníkem sauny v místním wellness hotelu? V takovém případě jste si pravděpodobně tuto činnost oblíbili natolik, že sníte o vlast ...

Wifi zásuvky přinášejí recept na rodinné výdaje

Mít spotřebu energie pod kontrolou? Takový úkol si dala řada domácností, pro někoho je to určitě také novoroční předsevzetí. Jak si podobné věci usnad ...

DoporučujemePondělí 4.3.2024
Počasí v ČR
Počasí v regionech »