InfoDnes.cz » Zpravodajství » Magazín » Bydlení

Čeká vás stěhování v Brně? Nebuďte na něj sami

17.09.2023
Dům, byt nebo kancelář. Ať už stěhujete cokoliv, bude to náročné. Obzvlášť pokud se stěhováním nemáte žádné zkušenosti a netušíte, na co si dát pozor. Naštěstí si můžete ušetřit dost času a peněz, když se obrátíte na někoho zkušenějšího.
Stěhovacích firem je spousta. Těch, které se zaměřují přímo na stěhování Brno, je také pár. Častokrát je však lepší, když vám místo obrovské firmy pomůže někdo, kdo na vás bude mít čas individuálně. Přesně takové je stěhování s panem Eliášem.

Profesionální stěhování v Brně už skoro čtvrt století


Pan Miroslav Eliáš pomáhá lidem stěhovat byty, domy i kanceláře už téměř čtvrt století. Má svou rodinnou firmu a ve své práci je skutečně dobrý. Klienti si chválí zejména lidský a individuální přístup, kterého se vám u větších stěhovacích firem nedostane.

Pan Eliáš má k dispozici dvě vozidla, jednu Mercedes dodávku a jednu velkou Mercedes skříň s objemem nákladového prostoru 33 m3. Vejde se tam toho hodně, obzvlášť díky jeho schopnosti všechno chytře poskládat.

Těžká břemena ani odvoz odpadu nejsou problém


Firma Miroslava Eliáše si poradí se stěhováním těžkých břemen, jako jsou klavíry, pianina apod. Zároveň také ví, jak naložit s odpadem. Ne všechno z vašeho starého bytu si budete chtít brát do toho nového. Jak naložit s nábytkem nebo spotřebiči, jež nepotřebujete? Co s harampádím ze sklepa? V tomto případě přijde opravdu vhod, když za vás tyto starosti vyřeší jiní.

Řešení vždy existuje


Pan Eliáš se obvykle přijde předem podívat na to, co všechno má stěhovat. Podle toho dokáže lépe odhadnout cenu, potřebnou velikost dodávky i časovou náročnost. Navíc si budete moct být jistí, že se nic nepodcení.

Nemějte strach, přestěhovat se dá opravdu všechno. Víte, kolik již bylo klientů, kteří se báli, jak se bude úzkou chodbou stěhovat jejich klavír nebo jakým způsobem snesou ze 4. patra bez výtahu pohovku o váze 200 kg? Řešení se vždycky našlo, takže se určitě najde i ve vašem případě.

V ceně stěhování navíc máte i demontáž a montáž nábytku, odpojení a zapojení spotřebičů, svítidel apod. Tak na co ještě čekáte? Zavolejte a domluvte se. Ceny za stěhování bytů Brno jsou, stejně jako jednání pana Eliáše, férové.

Autor: Pl

Další články z rubriky Bydlení

Návod na bezproblémový podzim v zahradě: přichystejte fóliovník a ukliďte si v zahradním domku

S příchodem podzimu je nutné začít svou zahradu chystat na zimní spánek. Na jaké činnosti nezapomenout a proč se vám vyplatí mít fóliovník i zahradní ...

Dům bez použitelných toalet, zápach, vícepráce - nekalé praktiky prodejců jímek

Pokud si plánujete pořídit pro svoji nemovitost jímku, měli byste být opatrní na nekalé praktiky některých výrobců a prodejců jímek. Není totiž všechn ...

Jak pečovat o matraci?

Pro zdravý spánek nestačí jen pravidelná výměna ložního prádla. Svoji pozornost zaměřte také na matra ...

Nerez na českém trhu - jak se vyvinul nejuniverzálnější materiál?

Nerezavá či nerezavějící ocel (správný název zní korozivzdorná ocel) se v současné době řadí mezi nejuniverzálnější materiály, které nacházejí své upl ...

Vlhkostní mapy, těžký vzduch a orosená okna? Přichází čas na izolaci zdiva

Každý majitel rodinného domu by měl čas od času provést pořádnou vizuální kontrolu svých stěn, podlah i stropů. Pouhý bližší pohled totiž dokáže včas ...

DoporučujemeStředa 27.9.2023
Počasí v ČR
Počasí v regionech »