InfoDnes.cz » Zpravodajství » Magazín » Rady a tipy

Potřebujete odborníka na autodopravu, přepravu nákladů i manipulaci s hydraulickou rukou?

18.05.2022
Ve stavebnictví, strojírenství, ale třeba i výrobním segmentu a dalších oblastech se neobejdete bez služeb autodopravy. Občas potřebujete manipulovat s hydraulickou rukou, zatímco jindy požadujete převoz uměleckých děl, stánků na výstavy a veletrhy či přepravu plynových zásobníků. V následujících řádcích vám představíme společnost, která má v tomto odvětví dlouholeté zkušenosti.
Ilustrační snímek | Zdroj: www.autodopravahruska.eu
Stavební společnosti potřebují dopravit stavební buňky i kontejnery, stejně tak požadují dodání skel na moderní fasádu. V každém případě je žádoucí mít k tomu vhodnou techniku, protože velkoformátové skleněné tabule potřebují speciální stojany, aby nedošlo k rozbití.

Kdy vám přijde autodoprava vhod?


Umělecká díla jako velké sochy, vzrostlé stromy s kořenovým obalem, elektrocentrály i dieselové agregáty, kanalizační skruže a další těžká břemena potřebují pro převoz speciální nákladní vozidlo, které navíc splňuje všechny technické parametry. V takovém případě je vhodné se obrátit na společnost, v jejímž portfoliu služeb je autodoprava, protože vám dokáže navrhnout optimální řešení problému.

S autodopravou můžete počítat i v okamžiku, kdy požadujete zvednutí těžkých břemen do patra, zajistit kompletní stěhování, převézt autovrak či železo, klimatizační jednotky, výtahy a kovové konstrukce. V případě, že pořádáte veletrhy a výstavy, můžete si nechat dopravit stánky.

V neposlední řadě vám autodoprava může pomoci, když si koupíte vířivku, krb, jakýkoliv rozměrný nábytek, střešní krytinu a podobně.

Specialistou na autodopravu je Rudolf Hruška


Současný trh je rozmanitý a působí na něm hned několik různých autodopravců, ovšem se vším výše zmíněným vám pomůže Autodoprava Rudolf Hruška. Poskytuje služby nejen na území České republiky, ale po celé Evropě. Zabývá se od roku 1991 nákladní autodopravou, přičemž má k dispozici hydraulické nakládací jeřáby, takže manipulace s hydraulickou rukou je samozřejmostí.

Autodoprava Rudolf Hruška si zakládá na spolehlivém a férovém jednání, kdy ke všem svým zákazníkům přistupuje individuálně. Zároveň disponuje velkým areálem, který je neustále pod ostrahou a kamerami. Zaměstnává proškolené řidiče, již úspěšně složili vazačské i jeřábnické zkoušky.

Vozový park tvoří nákladní auta s navigacemi a handsfree, navíc všechna vozidla jsou vybavena i řetězy na kola, přilbami a vestami. Obrátit se na tuto společnost můžete, ať už potřebujete stěhovat, překládat či uskladnit náklad, odtáhnout nákladní vozidlo a podobně.

Obraťte se tedy na profesionála s letitou praxí, který vám vyhoví po všech stránkách. Připraví vám i podrobnou kalkulaci služeb, abyste dopředu věděli, na kolik vás všechno vyjde.

Autor: Pl

Další články z rubriky Rady a tipy

Omalovánky děti milují. Vytiskněte jim zdarma ty se zvířátky

Na trhu je dnes spousta publikací s omalovánkami. I když je dětem kupujeme, nemusí stačit. Dětské zájmy se mění, a zatímco se jim jeden den líbily Disney princezny, dnes po návštěvě ZOO chtějí malovat výhradně zvířátka. Mějte pro ně po ruce ...

Letiště Praha přináší pátý díl detailních rad: Jaké jsou možnosti při cestování s dětmi

Samostatnou kapitolu cestování letecky věnujeme dětem. Právě cesta letadlem může být pro rodiče i jejich ratolesti stresující. To platí dvojnásob v ob ...

I repasované počítače mají své kupce

Koupit si při dnešních cenách kompletně nový počítač rozhodně není nic levného. Naopak, komponenty jsou vlivem celé řady událostí drahé skoro jako v d ...

Letiště Praha přináší čtvrtý díl detailních rad: Jak se připravit na bezpečnostní kontrolu

Čtvrtý díl rad a tipů Letiště Praha pokračuje tématem bezpečnostní kontroly. Na tu se cestující může připravit už doma, urychlit tím celý proces a uše ...

Na úskalí autopůjčoven v zahraničí upozorňuje dTest

Mnoho lidí, kteří na dovolenou zamíří letecky, chce navštívit zajímavá místa v okolí dovolenkové destinace, a tak si v dané zemi půjčí auto. S cestová ...

DoporučujemePondělí 27.6.2022
Počasí v ČR
Počasí v regionech »


Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.