InfoDnes.cz » Zpravodajství » Magazín » Bydlení

Chcete dveře SAPELI? Tak honem do APOLA

13.02.2021
Dosavadní interiérové dveře vám nevyhovují ani po praktické, ani po designové stránce? Stejně tak dosluhují i vchodové dveře? V takovém případě vás nadchne značka SAPELI, která neustále zdokonaluje své výrobní technologie a každou chvíli představuje nové modelové řady. V následujících řádcích vám představíme společnost APOLO, která je autorizovaným prodejcem těchto dveří.
Foto: | Zdroj: Apolopraha.cz
Investujte do svěžího a moderního designu. Všechny nabízené dekory a odstíny korespondují s nejnovějšími trendy na trhu s interiérovými dveřmi. Dveře Sapeli nadchnou jak příznivce minimalismu, tak i vyznavače rustikálního stylu.

APOLO na trhu působí od roku 1999


V roce 1999 spatřila světlo světa společnost APOLO. Od samotného počátku se specializuje především na prodej a montáž interiérových dveří značky SAPELI. V pestrém produktovém portfoliu najdete kromě interiérových a vstupních dveří také skleněné dveře a vysoce kvalitní kování od renomované firmy M&T.

APOLO je autorizovaným smluvním prodejcem uvedených firem ve Středočeském kraji, ale i v hlavním městě. Společnost však neustále rozšiřuje svůj sortiment, a kromě dveří u ní najdete i zárubně, stavební pouzdra a zábradlí.

Přijeďte do jedné ze vzorkoven


Pokud chcete vidět dveře či cokoliv jiného z nabídky společnosti APOLO na vlastní oči, stačí zavítat do jedné ze vzorkoven. Jedna se nachází v Praze ve Štěrboholech a druhá zase na Štrampouchu u Čáslavi. Záleží na tom, jakou kamennou pobočku máte blíže. Ve vzorkovnách na vás čekají nejžádanější modelové řady dveří, stejně tak se podíváte, jak vypadají zárubně a případně i kliky.

Služby od A do Z


APOLO vám poskytne komplexní servis, tedy od technické konzultace a poradenství přes zaměřování zakázky až po montáž. Vy se tak nemusíte v podstatě o nic starat, jen si vyberete konkrétní produkty. Jakmile máte jasno v tom, jaké dveře budou zdobit váš interiér, obdržíte cenovou kalkulaci, která je bezplatná a nezávazná. V okamžiku, kdy souhlasíte s cenou, se pustí odborníci v APOLO do práce, abyste měli co nejdříve dveře namontovány. O montáž se starají profesionální technici, kteří jsou vstřícní, dochvilní a spolehliví.

Hlavním zaměřením společnosti APOLO je prodej interiérových dveří, přičemž zajišťuje i všechny služby tím spojené. Svým zákazníkům chce vyhovět po všech stránkách, a proto vsází na vysoce kvalitní produkty od značky SAPELI, které se vyznačují dokonalou funkčností, působivým designem i precizním zpracováním. Přijdou si na své jak nároční jedinci, tak i zákazníci s omezeným rozpočtem. Cenové rozpětí dveří je totiž opravdu široké.

Doplňte ještě dveře o nové zárubně, kování či skleněné výplně. Docílíte tak uceleného interiéru. V každé místnosti budete mít maximální soukromí. Stačí jen zavřít.
Autor: Pl.
Fotogalerie:

Další články z rubriky Bydlení

Zvyšování nájemného se řídí v prvé řadě dohodou a poté zákonem

Zda se bude či nebude nájemné v průběhu trvání nájmu bytu nebo domu zvyšovat, může být určeno dopředu již v nájemní smlouvě. Na zvýšení nájemného se také může pronajímatel s nájemcem kdykoliv dohodnout. Není-li žádné dohody, postupuje se podle ...

Výbava domácnosti on-line: Jak nakoupit nábytek na internetu

On-line nákupy mají své nezpochybnitelné výhody. A to nejen v oblasti oblečení, kosmetiky, knih nebo potravin, ale také nábytku. Jak také jinak oživit ...

Díky příjemnému LED osvětlení lze zajistit lepší atmosféru veřejných i komerčních prostor

Problém umělého osvětlení je poměrně široký. Od vynálezu žárovky se používá celá řada variant osvětlení, které mohou mít různou teplotu, ale také různ ...

Realitní trh čeká po letech růstu cen klidnější období, výnos z investičních nemovitostí se ustálí mezi 3-4 % ročně

Ceny nemovitostí na českém trhu budou v následujících letech stoupat pomaleji než během uplynulých šesti let, kdy podle dat ČSÚ vzrostly o 60 %. Podle ...

Hned při vstupu vás interiér rehabilitačního centra nabije pozitivní energií

Pohyb se stal hlavní inspirací dámského autorského dua - architektky Lucie Náhlovské a interiérové designérky Kateřiny Kersey při práci na interiéru C ...

DoporučujemeČtvrtek 4.3.2021
Počasí v ČR
Počasí v regionech »


Copyright © 1/2009-2021 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.