Středa 17.4.2024
InfoDnes.cz »

Přehled tisku

» Krimi zprávy » Požáry.cz
Požáry.cz Zdroj: Požáry.cz |

Za projekt péče o zdraví zasahujících hasičů byli středočeští hasiči oceněni v prestižní anketě Hasič roku 2023

17. 4. 2024 | Projekt péče o zdraví zasahujících hasičů je zaměřen na osvětu příslušníků Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje.

Drážní hasiči budou mít novou stanici v Nymburce. V březnu 2025 se přestěhují z nevyhovujících pro­tor

17. 4. 2024 | Správa železnic slavnostně zahájila výstavbu nového areálu drážních hasičů v nymburské Nádražní ulici. Hasiči získají modernější a komfortnější zázemí a také garáže a parkovací stání pro svá vozidla. Snížení provozních nákladů pak přinese instalace fotovoltaických panelů. Práce potrvají do března příštího roku.

Dvě desítky hasičů cvičily v Táboře protipovodňová opatření, stavěly protipovodňové stě­ny

16. 4. 2024 | Druhý stupeň povodňové aktivity na Lužnici v důsledku silných a dlouhotrvajících dešťů - to byla výchozí situace taktického cvičení, které se v sobotu 13. dubna 2024 konalo v Táboře.

Hasiči zasahují u dopravní nehody dodávky a kamionu na dálnici D2 na 8,5 km ve směru Brno. Dálnice…

16. 4. 2024 | Hasiči zasahují u dopravní nehody dodávky a kamionu na dálnici D2 na 8,5 km ve směru Brno. Dálnice bude uzavřena na déle než 2 hodiny.

Dopravní nehoda nákladního auta blokuje sjezd z dálnice D6 u Chebu směrem na průmyslovou zónu Dolní…

16. 4. 2024 | Dopravní nehoda nákladního auta blokuje sjezd z dálnice D6 u Chebu směrem na průmyslovou zónu Dolní Dvory. Na místo jede vyprošťovací speciál. Nehoda je bez zranění.

Lektoři hasičských lezců se v rámci výcviku podívali do útrob chladicí věže jaderné elektrárny

16. 4. 2024 | Hasiči v rámci výcviku lektorského sboru hasičů-lezců z celé republiky cvičili v chladicí věži jaderné elektrárny v Dukovanech.

Složky IZS zasahují vedle autobusového nádraží v ulici Žitavská v Liberci u dopravní nehody dvou…

16. 4. 2024 | Složky IZS zasahují vedle autobusového nádraží v ulici Žitavská v Liberci u dopravní nehody dvou osobních automobilů. Jedno vozidlo skončilo na boku, nikdo nebyl zraněn. Obě vozidla byla odstraněna z komunikace. I díky rychlému a efektivnímu zásahu, který trval zhruba pětadvacet minut, byla komunikace zprůjezdněna pro běžnou dopravu i MHD.

Hasiči zachraňovali na Semilsku kočku z dvacetimetro­vé výšky

16. 4. 2024 | Profesionální hasiči ze stanice Jilemnice v úterý 16. dubna 2024 krátce před polednem vyjeli do Horní Branné, části obce Valteřice k záchraně kočky.

Kůlnu s uskladněným zahradním vybavením zcela zničil požár v obci Pila na Karlovarsku. Na místě…

16. 4. 2024 | Kůlnu s uskladněným zahradním vybavením zcela zničil požár v obci Pila na Karlovarsku. Na místě zasahovali hasiči ze čtyř jednotek, z požářiště vynesli jednu tlakovou lahev, kterou ochlazovali. Událost je bez zranění. Příčina požáru je v šetření.

Chorvatský výrobce Jelen Professional d.o.o. vstupuje na český trh se svou hasičskou zásahovou obuví podle normy EN 15090

16. 4. 2024 | V dnešní recenzi bychom vám rádi představili svěží novinku vstupující na český trh. Nám v ČR prozatím ne až tak známý, zato v Evropě velmi dobře etablovaný výrobce hasičské obuvi, společnost Jelen Professional d.o.o. a její model 7314-12350.

K dopravní nehodě motocyklu s cyklistou na silnici II/285 u Volovky vyjížděli hasiči z Jaroměře s…

15. 4. 2024 | K dopravní nehodě motocyklu s cyklistou na silnici II/285 u Volovky vyjížděli hasiči z Jaroměře s JSDH Nové Město nad Metují. Při nehodě byly dvě osoby zraněny, obě skončily v péči záchranářů. Hasiči pomáhali s transportem zraněných osob a zabezpečením místa nehody.

Osm jednotek hasičů bylo povoláno k požáru drůbežárny v obci Bezděkov na Žatecku. Došlo k požáru…

15. 4. 2024 | Osm jednotek hasičů bylo povoláno k požáru drůbežárny v obci Bezděkov na Žatecku. Došlo k požáru naskladněného sena a díky včasnému zásahu se oheň nerozšířil na drůbežárnu. Po uhašení ohniska hasiči provedli kontrolu stropních prostor a objekt jsme odvětrali.

Příbramskou halovou věž opět ovládli loňští vítězové

15. 4. 2024 | V sobotu 13. dubna se na centrální hasičské stanici Příbram uskutečnila halová soutěž ve výstupu do čtvrtého podlaží cvičné věže pomocí hákového žebříku. Sedmý ročník netradičního závodu byl opět přehlídkou skvělých výkonů v obou kategoriích.

Státní zámek ve Vizovicích se stal místem taktického cvičení profesionálních hasičů z centrální hasičské stanice Zlín

15. 4. 2024 | Námětem cvičení byl zjištěný požár v půdních prostorách vícepodlažní zámecké budovy. Hasiči tak simulovali zásah, který by v reálné situaci provedli při takovémto typu události.

Vážnou dopravní nehodu řešili hasiči z českobudějovické stanice u Bavorovic. Po srážce dvou…

15. 4. 2024 | Vážnou dopravní nehodu řešili hasiči z českobudějovické stanice u Bavorovic. Po srážce dvou osobních aut a dodávky vyprostili z jednoho osobního vozidla zraněného řidiče pomocí nůžek a rozpínáku. Celkem byly zraněny 2 osoby.

Do Ústí nad Orlicí k mostu v ulici Třebovská vyjížděli hasiči. Důvodem bylo zaklínění auta pod…

15. 4. 2024 | Do Ústí nad Orlicí k mostu v ulici Třebovská vyjížděli hasiči. Důvodem bylo zaklínění auta pod mostem. Zastaven byl provoz na železniční trati a následně si hasiči musí poradit s vyproštěním zaklíněného vozu.

Institut ochrany obyvatelstva uspořádal specializační výcvik na detekci chemických látek

15. 4. 2024 | V období od 9. do 11. dubna 2024 zorganizoval Institut ochrany obyvatelstva specializační výcvik pro pracovníky chemických laboratoří Hasičských záchranných sborů krajů.

Z pětimetrové hloubky vytahovali hasiči dělníka, který tam spadl. Jednalo se o výkop v Pardubicích.…

15. 4. 2024 | Z pětimetrové hloubky vytahovali hasiči dělníka, který tam spadl. Jednalo se o výkop v Pardubicích. Dělníka hasiči zajistili, umístili ho do vakuové matrace a vytáhli. Poté byl předán do péče zdravotníků.

Hasiče zaměstnal požár sklepní kóje šestipatrového paneláku v Boleticích, dům byl silně zakouřen.…

15. 4. 2024 | Hasiče zaměstnal požár sklepní kóje šestipatrového paneláku v Boleticích, dům byl silně zakouřen. Na místě zasahovalo 5 jednotek, evakuováno bylo do hasičského autobusu 16 lidí, 3 hasiči vyvedli v evakuačních maskách. Čtyři lidé se nadýchali kouře.

Jednotky z 2. stupně požárního poplachu vyjely k požáru v bytě panelového domu v Železném Brodě

15. 4. 2024 | Požár v jednom z bytů panelového domu na Jiráskově nábřeží v Železném Brodě zaměstnal v pondělí 15. dubna 2024 profesionální i dobrovolné hasiče.

Zdroj: Požáry.cz - https://pozary.cz
04:11:11 | 17.04.2024Počasí v ČR
Počasí v regionech »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na X

Ceny paliva v regionu
Ceny v dalších regionech »
Copyright © 1/2009-2024 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD