Neděle 24.2.2019
InfoDnes.cz » Zprávy » Hlavní přehled » AC24.cz
AC24.cz Zdroj: AC24.cz |

Maduro prohlásil, že přerušuje vztahy s Kolumbií a vyhošťuje diplomaty

23. 2. 2019 | Maduro uvedl, že přerušuje vztahy s Kolumbií a požaduje, aby kolumbijští diplomaté opustili zemi. Na pozadí událostí, které se odehrály na hranicích Brazílie a Kolumbie také uvedl, že řídí a vládne zemi. (Foto: Twitter)

Sledujeme živě: Na hranicích s Venezuelou to vře. Už se střílelo do lidí

23. 2. 2019 | Předseda Národního shromáždění Venezuely Juan Guaidó, který se prohlásil za prezidenta, dorazil z kolumbijské strany na hranici s Kolumbií před zahájením odesílání humanitární pomoci. Informuje o tom VPI TV. (Foto: Youtube)

Známý novinář dokazuje ve videu další obrovské lhaní: západní média jsou propagandisty válečných zločinců

23. 2. 2019 | Ani unci mravní integrity nenaleznete dnes v západním tisku a v západních médiích.

Kontakt s mimozemšťany na tajném zasedání OSN. Skrytá kamera prokázána jako hoax

23. 2. 2019 | První video poukazuje na údajné UFO nad Washingtonem ze dne 19. února 2019. K tomuto záznamu se má vázat údajná nahrávka z tajného zasedání v OSN. Podívejte se na aktualizaci níže, kde je uvedeno, jak vzniklo.

Bohatství Rotschildů je nyní větší než 75% bohatství celé populace dohromady

22. 1. 2017 | Rodina Rotschildů, nejbohatší rodina světa, ovládá více bohatství než 8 největších miliardářů z celého světa dohromady – a co je ještě více šokující, více bohatství než 75% světové populace. Nedávná zpráva z Oxfam International ukazuje dramatický nárůst u Rotschildů. Zpráva poznamenala, že kombinace bohatství osmi nejbohatších miliardářů je větší než součet poloviny všech lidí na planetě, tedy nějakých 3,6 miliard lidí. Záměrem zprávy bylo přinést uvědomění si nerovnováhy a nespravedlnosti, kter ...

Máte rádi čokoládu? Podívejte se, co se děje předtím, než se výrobky dostanou k prodeji

16. 9. 2017 | Obrovský boom a poptávka po čokoládě ve světě v posledních desetiletích způsobil, že se na trh dostali i tzv. „špinavé kakaové boby“, tedy plodiny vypěstované na odlesněných částech deštných lesů, které jsou přeměněny na polnohospodářské plantáže. Západní Afrika, odkud pochází sedmdesát procent světové produkce kakaových bobů, se tak přeměnila na obrovskou farmu. Do pár let z přirozeného prostředí deštných lesů nezůstane v této oblasti jediný strom. ...

Pozoruhodný příběh ruské rodiny 40 let odříznuté od civilizace

14. 4. 2014 | Instituce Smithsonian zprostředkovala fascinující příběh o šestičlenné rodině, která přežila bez kontaktu se zbytkem společnosti celých 40 let – odříznutá během této doby netušila, že probíhala 2. světová válka či přistání na Měsíc. Uprchla při pronásledování věřících během 30. let a zvládla přežít v extrémních sibiřských podmínkách, přestože se několikrát ocitla na pokraji vyhladovění. Během útěku ve strachu o svůj život pronikla rodina hluboko do Sibiře, několik set mil od hranic Mongolska (zh ...

Česnekové mléko: Vyléčí astma, kašel, nemoci srdce, nespavost, artritidu a mnoho jiných

23. 2. 2019 | Po zimních měsících máme většinou oslabenou imunitu, kdy jsme více náchylnější na různá bakteriální a virová onemocnění. Tradiční recepty proti kašli, rýmě, či nachlazení jsou ověřenými pomocníky při léčbě uvedených onemocnění. (Foto: Youtube)

Americký pozorovací letoun proletěl nad územím Ruska

23. 2. 2019 | Pozorovací letadlo vojenských vzdušných sil USA Boeing OC-135B proletělo nad územím Ruska. Oznámil to monitorovací portál PlaneRadar. (Foto: Wikimedia)

Komentář: Rozsudek byl vynesen. Dolar přijde o status světové rezervní měny

23. 2. 2019 | Světová nadvláda americké měny se chýlí ke konci, dolar bude v nejbližších letech zbaven statutu hlavní rezervní měny. Přiznal to Federální rezervní systém USA. Souhlasí s tím také největší investoři. (Foto: Wikimedia)

Dorazí dne do Venezuely americká humanitární pomoc? Uzavřené hranice, ale Rusko ji dodalo o dva dny dříve

23. 2. 2019 | Venezuelská vláda nařídila částečně uzavřít hranice s Kolumbií, a to v místech, kudy plánuje v sobotu venezuelská opozice dostat do země humanitární pomoc. Vláda, která pomoc označuje za začátek intervence Spojených států a která kvůli tomu už ve čtvrtek uzavřela hranice s Brazílií, zdůvodnila uzavření tří přechodů s Kolumbií hrozbou ze strany Kolumbie pro „mír a svrchovanost Venezuely”. Foto: (Youtube) ...

Čínský blogger plnil rozkazy svých sledujících a nakonec kvůli tomu zemřel

23. 2. 2019 | Čínský blogger jménem Chu plnil přání svých sledujících a pil všechny tekutiny, které si uživatelé vyžádali. Od nich za to dostával peníze. Poslední přání však blogger nepřežil. Informoval o tom portál South China Morning Post. (Foto: Youtube)

Írán se údajně naboural do dronu USA v Iráku i Sýrii a získal informace rozvědky

23. 2. 2019 | V roce 2011 íránský úřad pro kybernetickou válku získal kontrolu nad bezpilotním výzvědným letounem USA RQ-170 Sentinel. Teherán odmítl dron vrátit, protože narušil vzdušný prostor Íránu. Místo toho Írán dron přepracoval a vytvořil vlastní letoun. (Foto: Youtube)

Skutečná moc indigových dětí

20. 6. 2013 | Říká se, že od roku 2007 indigové děti přijímají svůj „plán“, který je založen na přísunu univerzální energie pro nové vědomí dětí na této planetě. Všechny indigové děti na Zemi by měly být nějakým způsobem organizovány. Dojde k přeměně vědomí: indigové děti budou mít jediný společný cíl. Začnou intuitivně realizovat svůj plán. A jako vždy budou mít možnost svobodné volby a udělají to, co jen ony budou chtít. Budete svědky pomalého a svorného hnutí mladých lidí, v rámci něhož vznikne mnoho neobv ...

Tak proto byl Babiš pozván do USA? Bílý dům s ním chce projednat tendr pro Westinghouse

22. 2. 2019 | Americký prezident během setkání s předsedou vlády 7. března hodlá projednat téma energetické bezpečnosti včetně výstavby nových energetických jednotek v tuzemských jaderných elektrárnách. (Foto: Wikimedia)

Vrcholní nacisté plánovali vytvoření federální evropské diktatury. Je EU ideovým dítětem nacismu?

18. 5. 2016 | Boris Johnson, co byl obviněn z přehánění kvůli porovnání EU s plánem Adolfa Hitlera pro Evropu (protože se začalo s vyvoláváním strachu před novou světovou válku, když Británie opustí EU, jako to dělá David Cameron), má naprostou pravdu. Tento poslanec Toryů, co je pro Brexit, řekl, že ani Napoleon ani nacistický vůdce se sjednocením neuspěli, a tak je EU „pokus udělat to jinou metodou.“

Mladík vyzval 80letého českého důchodce na souboj. Pak se nestačil divit

22. 2. 2019 | Portál iDNES informuje o pozoruhodném případu, k němuž došlo v České Lípě. Do potyčky, která se odehrála mezi dvěma muži, museli dokonce zasahovat strážníci. (Foto: ilustrační)

Zabili byste zvíře předtím, než byste si ho dali na večeři? Toto video vás donutí zamyslet se

22. 2. 2019 | Na tento problém ohledně konzumace masa se podíval Dustin Todd, nezávislý režisér, který je autorem krátkého snímku Casa De Carne. Právě kvůli různorodým názorům na věc konzumace masa rozebral toto téma ve videu, které vás možná donutí se zamyslet již po dvou minutách. (Foto: Youtube)

Dezinformační média mluví o nedostatku potravin ve Venezuele. Novinář šel do obchodu a zjistil, že je to lež

22. 2. 2019 | Korporátní dezinformační média si stěžují na prázdné police v obchodech ve Venezuele, ale je nedostatek potravin ve skutečnosti reálný? Po návštěvě supermarketu v Caracasu našel Max Blumenthal spoustu potravin k nákupu - dokonce i kraftové pivo. (Foto: Youtube)

VIDEO: Jak vypadá let k hranicím vesmíru ruskou stíhačkou MiG-29

1. 6. 2015 | Kolik takový let stojí? To je jeden z nejpopulárnějších dotazů v Google o Rusku a vychází u společnosti MIGFLUG zhruba na 366 tisíc korun. Zájemce o pokoření hranic vesmíru vyletí do výšky 25 tisíc metrů. Z kokpitu vojenské stíhačky MiG-29 uvidí horizont vzdálený 1100 kilometrů a poletí rychlostí 3 600 kilometrů za hodinu.

Zdroj: AC24.cz - ac24.cz
04:10:16 | 24.02.2019Počasí v ČR
Počasí v regionech »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru

Ceny paliva v regionu
Ceny v dalších regionech »
Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.