Sobota 20.7.2019
InfoDnes.cz » Přehled tisku » Hlavní přehled » Tiscali.cz
Tiscali.cz Zdroj: Tiscali.cz |

Kaliforňan maluje na tělo exotiku, v plné kráse ji však nespatří každý

20. 7. 2019 | Na netradiční bodypainting se vrhl jeden americký umělec. Ve výsledných dílech nechybí romantika, lidské oko je však v plné kráse spatří jen za určitých podmínek.

Apollo 11 přeskočilo historii o víc než půlstoletí

20. 7. 2019 | Svět si bude v noci ze soboty na neděli připomínat padesáté výročí historického prvního pilotovaného přistání na Měsíci. Konspirační teoretikové zmíní, proč posádka na Měsíc nikdy neletěla, a přesto tu objevila mimozemšťany, nadšenci do kosmonautiky zase uroní slzu nad skutečností, že poslední lidská mise k Měsíci přistála v roce 1972. Apollo 11 působí - i přes přísliby budoucích let kosmonautiky - jako vzpomínka na zašlou slávu a prestiž letů do vesmíru. Skutečnost však nemůže být odlišnější. ...

Do Prachatic za soumary a panoptikem se 'zaručeně pravou mořskou pannou'

19. 7. 2019 | Prachatice, příhraniční město v Šumavském podhůří s dochovaným renesančním jádrem, rodiště sv. Jana Nepomuka Neumanna. Dějiny Historického města roku 2002 jsou neodmyslitelně spjaty se Zlatou stezkou, obchodní spojnicí českých zemí s Podunajím. Prachatice jí vděčí za svůj vznik i pád.

Porno za sebou zanechá tolik CO2 jako celé Česko

19. 7. 2019 | Chcete zachránit planetu? Kroťte se a míň streamujte.

Z bank v Lucembursku podle Diag Human zmizela česká aktiva z již zmrazených účtů. Firma podala trestní oznámení

19. 7. 2019 | Právní zástupce společnosti Diag Human Rémi Chevalier podal trestní oznámení lucemburským úřadům pro podezření "z nezákonného nebo podvodného zmizení zabavených prostředků a/nebo zabaveného majetku". Ty měla podle přesvědčení Diag Human stáhnout ze země Česká republika z již zmrazených účtů u bank BNP Paribas a KBL, píše Robert Břešťan na webu Hlídací pes.

Zemřel válečný veterán Alois Dubec

19. 7. 2019 | Zemřel válečný veterán Alois Dubec. Bylo mu 96 let. Informaci přinesla Československá obec legionářská.

Výbuch měl Hitlera roztrhat, plán však zhatily náhody

19. 7. 2019 | Na Adolfa Hitlera byla spáchána řada neúspěšných atentátů. Ten v rámci takzvané Operace Valkýra patří k nejznámějším. Spiklenci se během této akce pokusili zabít nacistického vůdce 20. července 1944 ve Vlčím doupěti v Rastenburgu na východě Pruska.

Nizozemsko má díl viny na masakru v Srebrenici, potvrdil soud v Haagu

19. 7. 2019 | Nejvyšší soud v Haagu potvrdil, že Nizozemsko má část viny na masakru ve Srebrenici, ke kterému došlo v roce 1995. Nizozemská vláda nesouhlasí.

Případ seniora, který pokácel stromy na trať, pokračuje

19. 7. 2019 | Případ jednasedmdesátiletého seniora Jaromíra Baldy odsouzeného za terorismus bude pokračovat u Nejvyššího soudu. Muž si podal dovolání. 

Škoda, že Jamese Bonda nebude hrát černoška

18. 7. 2019 | Bijte na poplach! Civilizace se hroutí, přepisují se dějiny a chystá se genocida bílých mužů. Tedy aspoň to tak místy vypadá podle mnohých reakcí na nedávno uniklé, a vlastně stále oficiálně nepotvrzené drby týkající se dalšího filmu s kultovním agentem 007 Jamesem Bondem.

Účastníci zájezdu do Berlína. Jak si populisté a krajní pravice vychovávají spřízněná média

18. 7. 2019 | V tuzemsku se takzvaná alternativní média potkávají zejména při udílení takzvaných Krameriových novinářských cen v suterénu jednoho pražského domu, v Německu se ultrapravicoví blogeři a příznivci dezinformační scény sešli v prestižních prostorách parlamentu. Za peníze daňových poplatníků tam nedávno hostili i "svobodná média" z Česka, píše Vojtěch Berger na webu Hlídací pes.

Uskromnili se - a stvořili bejvák snů

18. 7. 2019 | Vypadá to jako pěkný byt, skutečnost je však trochu jiná. Mladý australský pár si udělal komfortní bydlení v autobusu - a teď s ním brázdí zemi.

Jsme čím dál hloupější. Ale proč?

18. 7. 2019 | Průměrná inteligence celosvětově klesá, jak dokládá řada studií. Hloupneme, anebo se jen více přizpůsobujeme prostředí?

Peking hrozí Praze kvůli změně smlouvy. Podle Hřiba není důvod ustupovat

18. 7. 2019 | Čína vyzvala pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) a vedení Prahy, aby změnou sesterské smlouvy s Pekingem nenarušovali česko-čínské vztahy. Hřib vzkázal, že partnerství Prahy a Pekingu by mělo být apolitické. Současné vedení Prahy vyjádřilo podporu Tibetu a Tchaj-wanu. 

Lithium vytěžíme. Ruku v ruce se 'zloději'!

17. 7. 2019 | Rozkaz zněl jasně: Zastavit cizácké investory. A když vedete kampaň za lithium, za národní zájmy, za stranu a za sebe, není čas zjišťovat, kdo je kdo.

Vrhne se milionový dav zachraňovat mimozemšťany?

17. 7. 2019 | Co si budeme povídat, internet je někdy opravdu šíleným místem, kde se dá najít prakticky všechno a kde se rodí ty nejbláznivější věci. Do kolonky takových cáklých nápadů jistě spadá i momentální masivní posedlost internetu legendární Oblastí 51.

Pokračující problém Babiš. Posun v kauze Čapí hnízdo ukazuje, proč se nikdy neměl stát předsedou vlády

17. 7. 2019 | Policie zahájila úkony trestního řízení kvůli hospodařením farmy Čapí hnízdo, konkrétně pro podezření z trestného činu krácení daně. Uvedl to server Neovlivní.cz, kterému to potvrdila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Podle webu jde o nezákonný odpočet DPH, stamilionové částky vynaložené na reklamu a podezření na další daňové delikty, píše Robert Malecký na webu Hlídací pes.

Ochota Česka pomoci s řešením migrace je nulová, spílá německý ministr

17. 7. 2019 | Německý ministr vnitra Horst Seehofer ve středu zkritizoval Českou republiku ohledně přístupu k migrační krizi. Připravenost Česka podílet se na společném evropském řešení migrace je dle jeho slov prakticky nulová. Ministr zahraničí Tomáš Petříček se proti Seehoferově prohlášení ohradil. 

Konec pohádkové kariéry fotbalisty: Čech je funkcionářem

17. 7. 2019 | Po ukončení hráčské kariéry Petra Čecha přišel světový fotbal o jednoho z nejlepších gólmanů 21. století a český fotbal zase o posledního zástupce v opravdovém evropském velkoklubu.

Proč je najednou takový zájem o Pinocchia?

16. 7. 2019 | O prolhaného dřevěného panáčka Pinocchia, kterému rostl nos a který nakonec přišel k rozumu, je v poslední době opět zvýšený zájem. Čím to je?

Zdroj: Tiscali.cz - https://tiscali.cz
20:12:05 | 20.07.2019Počasí v ČR
Počasí v regionech »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru

Ceny paliva v regionu
Ceny v dalších regionech »
Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.