InfoDnes.cz »

Přehled tisku

» Sport » ČT Sport
ČT Sport Zdroj: ČT Sport |

Fernstädtová si v Altenbergu dojela pro sedmé místo, světovou šampionkou je Hermannová

29. 2. 2020 | Mistrovství světa ve skeletonu pokračovalo a v ledovém korytě si vedla velmi dobře i Anna Fernstädtová. Česká reprezentantka totiž v německém Altenbergu skončila v součtu čtyř jízd sedmá. Z vítězství se radovala domácí obhájkyně titulu Tina Hermannová, která odsunula v posledním kole na stříbrnou pozici Marinu Gilardoniovou ze Švýcarska. Podrobnosti připravujeme.

Mužský sprint na ME patřil v těsném souboji Jelisejevovi, nejlepší z Čechů byl Žemlička

29. 2. 2020 | Napínavým soubojem mezi dvěma zvučnými závodníky ze startovního pole se nesl sprint biatlonistů na evropském šampionátu v běloruském Raubiči. Nakonec těsně zvítězil Rus Matvej Jelisejev, který porazil Andrejse Rastorgujevse z Lotyšska o pouhé čtyři sekundy. Češi nebyli na rozbředlé trati tak rychlí, nejlépe se umístil Milan Žemlička, který obsadil 31. příčku. Přímý přenos ze sprintu žen sledujte na programu ČT sport a na webu ctsport.cz od 13:20. ...

ŽIVĚ: MS v rychlobruslení v Hamaru se Sáblíkovou a Zdráhalovou

29. 2. 2020 | Martina Sáblíková a Nikola Zdráhalová neschází na rychlobruslařském mistrovství světa ve víceboji. V norském Hamaru zahajují kvarteto disciplín, které jsou rozloženy do dvou dnů, na trati 500 metrů. Přímý přenos sledujte na ČT sport a webu ctsport.cz, startovní listinu naleznete zde.

Šlágr NBA se změnil v exhibici. LA Clippers deklasovali Denver, zářil George

29. 2. 2020 | Souboj o druhé místo v Západní konferenci NBA přinesl jednoznačnou výhru basketbalistů Los Angeles Clippers, kteří zametli s Denverem (132:103) a mají s ním aktuálně vyrovnanou bilanci 40 vítězství a 19 porážek. Nejlepší tým soutěže Milwaukee dominoval ještě více, když přehrál Oklahomu o 47 bodů výsledkem 133:86.

"Pan přihrávka" Voráček režíroval výhru Philadelphie, Francouz opět čaroval

29. 2. 2020 | Kariérní maximum v počtu asistencí v utkání NHL si vyrovnal Jakub Voráček. Třicetiletý útočník Philadelphie zapsal proti New Yorku Rangers hned čtyři a výrazně přispěl k pátému vítězství Flyers za sebou, tentokrát 5:2. Colorado udolalo i díky 45 zásahům brankáře Pavla Francouze Carolinu 3:2 a drží druhou příčku v Západní konferenci, tři body za St. Louis.

Brněnský Němec: Cílem bylo vyhnout se předkolu. Tohle máme skoro splněno

29. 2. 2020 | Čtvrtým gólem v sezoně rozhodl obránce Ondřej Němec o vítězství Brna nad Libercem 3:2. Více než tří bodů nad vítězem základní části si ovšem pětatřicetiletý bek cení výkonu, který celý tým předvedl a který jej téměř posílá do play-off bez nutnosti hrát předkolo. Kometa šestá s osmi body náskoku na Hradec Králové.

Na jabloneckou Střelnici míří rozjetá Plzeň, ukončí Sparta střeleckou i bodovou mizérii?

29. 2. 2020 | Pod vedením nového trenéra Adriána Guly jsou zatím fotbalisté Plzně stoprocentně úspěšní. V rámci 23. kola se ovšem představí na stadionu třetího Jablonce, kde loni prohráli jednoznačně 0:3. Šestá Sparta naopak zahájila jaro katastrofálně a po dvou porážkách bez vstřeleného gólu nastoupí proti Zlínu, který také dvakrát za sebou nebodoval.

Souboj o domácí prostředí pro předkolo rozhodl v nájezdech Skuhravý, Hradec ale udržel sedmé místo

28. 2. 2020 | Souboj dvou týmů, které na sebe mohou narazit v předkole play-off, musely rozhodnout až nájezdy. V nich uspěl už v první sérii kapitán Karlových Varů Václav Skuhravý, zatímco střelci Hradce nevyzráli na Filipa Novotného ani jednou. Východočeši i tak uhájili sedmou příčku, Energie už je ale pouze o bod za nimi a s jistotou si po devíti letech zahraje ve vyřazovací části.

Zlín ztratil proti Litvínovu dvoubrankový náskok, nakonec uspěl až v prodloužení

28. 2. 2020 | Hokejisté Zlína porazili ve 49. kole extraligy Litvínov 4:3 v prodloužení a přiblížili se jistotě předkola play-off. Berani třemi góly v prostřední části hry odpověděli na úvodní branku Jánského, ve třetí třetině ale dvoubrankové vedení ztratili. Alespoň dva body zajistil Valachům v prodloužení Honejsek. V dresu hostů si dvě branky a asistenci připsal Peter Jánský.

Růžička s Gernátem zařídili Třinci těsnou výhru v Olomouci, Oceláři už jsou druzí

28. 2. 2020 | Třinec uspěl v extralize potřetí za sebou, když na ledě Olomouce zvítězil těsně 2:1. Na branku Gernáta navázal ve druhé třetině kanonýr Martin Růžička, za Kohouty snižoval Klimek. Oceláři se posunuli na druhé místo, Hanáci jsou devátí.

Bábek si zajel na kilometru osobní maximum a může se připravovat na Tokio

28. 2. 2020 | Tomáš Bábek se ani ve druhé disciplíně na mistrovství světa daleko nedostal. Po brzkém vypadnutí v keirinu obsadil v kvalifikaci závodu na jeden kilometr deváté, tedy první nepostupové místo. Přesto opouští šampionát spokojený. Vyjel si totiž účast na olympijských hrách. Přímé přenosy sledujte na webu ctsport.cz.

Pardubice šturmují za záchranou, po bleskovém obratu přehrály Plzeň 3:1

28. 2. 2020 | Pardubice udržely tříbodový odstup od posledního Kladna, když ve 49. kole extraligy porazily Plzeň 3:1. Na úvodní trefu Zdráhala odpověděli během 34 sekund v prostřední části Mandát s Machalou, pojistku přidal ve 47. minutě Michal Vondrka. Indiáni prohráli už osmé venkovní utkání za sebou.

Leicester z krize nevybředává, nad jeho síly byl i poslední Norwich

28. 2. 2020 | Poslední Norwich využil špatné formy Leicesteru a třetí tým tabulky anglické ligy v předehrávce 28. kola porazil 1:0. V 70. minutě rozhodl o vítězství outsidera Jamal Lewis. Nováček si první výhrou po více než měsíci udržel naději na setrvání v Premier League, k záchraně mu chybějí čtyři body.

Bruslaři na Vítkovice umí. Šestou výhru v řadě nad Ostravany zařídil v nájezdech Bernad

28. 2. 2020 | Hokejisté Mladé Boleslavi vyzráli na Vítkovice už pošesté za sebou. Tentokrát ve 49. kole extraligy na ostravském ledě uspěli díky dvěma brankám Davida Šťastného a vítězné penaltě obránce Davida Bernada 3:2 po samostatných nájezdech.

Zdroj: ČT Sport - ceskatelevize.cz
12:11:03 | 29.02.2020