Neděle 24.2.2019
InfoDnes.cz » Zprávy » Sport » Deník
Deník Zdroj: Deník |

Mladý fotbalista zkolaboval. Záchranáři museli použít defibrilátor

23. 2. 2019 | Sobotní fotbalový zápas na Blanensku se změnil v boj o život. Při utkání totiž zkolaboval nezletilý chlapec, který ztratil vědomí. Svědci události okamžitě volali na tísňovou linku a operátorka jim po vyhodnocení situace řekla, aby zahájili oživování.

Pudilová zvedla diváky ze sedadel. Nakonec ale s Američankou v UFC prohrála

23. 2. 2019 | Historicky první galavečer UFC v Praze skončil pro českou zástupkyni porážkou. Lucie Pudilová v bouřlivé atmosféře prohrála s Američankou Liz Carmouche na body. Po vynesení verdiktu celá hala, která během celého boje českou bojovnici hlasitě podporovala, na protest pískala.

Kolaps ve třetí třetině, Kladnu nepomohly ani body Jágra a Plekance

23. 2. 2019 | Konec nadějí na druhé místo po základní části. Hokejisté Kladna po výbuchu v poslední třetině duelu v Třebíči, hrající už jen o svou čest, prohráli 3:5 a s největší pravděpodobností skončí až čtvrtí. Nepomohla jim ani hvězdná dvojice Jágr – Plekanec. Jako by si si na její příchod musel fungující tým teprve zvyknout.

Přikryl v nastavení vystřelil Boleslavi výhru nad Jabloncem

23. 2. 2019 | /FOTOGALERIE/ - Fotbalisté Mladé Boleslavi ve 22. kole první ligy doma zvítězili 1:0 nad Jabloncem. Gólem ve třetí minutě nastavení se o to postaral Tomáš Přikryl. Na svém stadionu tak Středočeši neprohráli podeváté za sebou a jsou osmí v tabulce. Jablonec počtvrté z posledních pěti zápasů ztratil body a zůstal pátý.

Nemůžeme se dívat na rozhodčí, říká po další ztrátě karvinský Djordjevič

23. 2. 2019 | /VIDEO/ Karviná sice nad Teplicemi vedla, nakonec ale náskok neudržela a musela se spokojit s bodem. Co na další domácí ztrátu bodů říkali po zápase karvinští fotbalisté?

Podmol začal mistrovství světa třetím místem. Před sezonou surfoval na vlnách

23. 2. 2019 | Pátečním závodem v Berlíně odstartovala sezona mistrovství světa ve freestyle motokrosu. Libor Podmol vybojoval v úvodu třetí místo. Z vítězství se radoval Němec Luc Ackermann, na druhém místě skončil Španěl Maikel Melero. Další čeští závodníci Petr Pilát a Filip Podmol nepostoupili z kvalifikace.

Karviná vedení neudržela. Proti Teplicím chyběl druhý gól, litoval kouč Hrnčár

23. 2. 2019 | /FOTOGALERIE/ – Mnohem lepší výkon než před týdnem na Slovácku předvedli v sobotu proti Teplicím ligoví fotbalisté Karviné. Stačilo to ale nakonec jen na bod.

Soupeř Slavie vedl nad Barcelonou. Hattrickem Sevillu ale srazil kanonýr Messi

23. 2. 2019 | Fotbalisté FC Sevilla, kteří budou v březnu osmifinálovým soupeřem pražské Slavie v Evropské lize, nestačili v domácí soutěži na Barcelonu. Nad věhlasným soupeřem přitom ještě pětadvacet minut před koncem vedli 2:1.

Matouškův návrat porážku Příbrami v Olomouci neodvrátil

23. 2. 2019 | /FOTOGALERIE/ - Ani přítomnost Jana Matouška nepomohla příbramským fotbalistům k bodovému zisku v důležitém utkání na hřišti Olomouce. Hanáci oplatili v sobotním střetnutí Středočechům podzimní porážku, když zvítězili zásluhou branek Jakuba Plška a Tomáše Zahradníčka 2:0.

Kvitová na titul v Dubaji nedosáhla. V třísetové bitvě podlehle Bencicové

23. 2. 2019 | Tenistka Petra Kvitová finále na turnaji v Dubaji prohrála. Se švýcarskou hráčkou Belindou Bencicovou bojovala ve třech sadách, nakonec ale podlehla 3:6, 6:1, 2:6.

Žádný gól, jenom břevno. Zlín prohrál i s Bohemians

23. 2. 2019 | Jarní trápení Zlína pokračuje. Neuspěl ani ve 22. kole proti Bohemians 1905, pražskému týmu po bezkrevném výkonu podlehli Zlínští 0:2 a pozici v elitní šestce přenechali Liberci. Sobotní mrazivý duel na Letné ve 29. minutě rozhodl hostující kapitán Daniel Krch. Pojistku přidal v nastaveném čase Kamil Vacek.

Závod na velkém můstku ovládl Eisenbichler. Koudelka s Poláškem ve třetí desítce

23. 2. 2019 | Úvodní skokanský závod na mistrovství světa v klasickém lyžování v Rakousku vyhrál Němec Markus Eisenbichler. Za ním se na stupních vítězů seřadili jeho reprezentační kolega Karl Geiger a Švýcar Killian Peier. Českým skokanům patří umístění ve třetí desítce, Roman Koudelka bere dvaadvacáté místo, Viktor Polášek byl pětadvacátý.

Strýcová slaví turnajový titul v Dubaji. Ve finále uspěla proti Hradecké

23. 2. 2019 | Tenistka Barbora Strýcová vyhrála čtyřhru na turnaji v Dubaji. Společně s parťačkou Su-wei Hsieh přehrály česko-ruské duo Lucie Hradecká, Jekatěrina Makarovová dvakrát 6:4.

Johaugová ve skiatlonu suverénní, Nováková 28. V mužích rozhodla desetina

23. 2. 2019 | Norská běžkyně na lyžích Therese Johaugová deklasovala na mistrovství světa v Seefeldu soupeřky ve skiatlonu na patnáct kilometrů. Druhou v cíli krajanku Ingvild Östbergovou porazila skoro o minutu, bronz získala Ruska Natalia Něprjajevová. Nejlepší z českých reprezentantek byla osmadvacátá Petra Nováková, hned za ní doběhla Kateřina Razýmová.

Vyloupí Baník Letnou? Kvůli bitvě na Spartě budou v pohotovosti stovky policistů

23. 2. 2019 | Fotbalisté Baníku Ostrava budou v nedělním šlágru 22. ligového kola bojovat od 17 hodin na Spartě. Poslední ligové vítězství na Letné oslavili baníkovci v srpnu 2014, kdy zdolali Pražany 1:0 zásluhou gólu Jána Greguše, který nyní hraje MLS za Minnesotu.

Teplice už musí zabrat, aby nebyly v červených číslech. V sobotu hrají v Karviné

23. 2. 2019 | Karviná i Teplice v minulém kole FORTUNA:LIGY zklamaly, své zápasy prohrály. Ve vzájemném souboji, který bude součástí 22. kola, budou chtít své nezdary napravit, postavení v tabulce jim ani nic jiného nedovoluje.

Jedeme na vítězné vlně. Body chceme i ze Slavie, hlásí slovácký gólman Trmal

23. 2. 2019 | Nejtěžší možná prověrka čeká na svěřence Martina Svědíka ve 22. kole FORTUNA:LIGY. Slovácko se představí na hřišti pražské Slavie, která je aktuálně lídrem prvoligové tabulky.

Ani čistá střelba k medaili nepomohla. Moravec byl 11 sekund od stupňů vítězů

23. 2. 2019 | Biatlonista Ondřej Moravec obsadil na mistrovství Evropy v Raubiči sedmé místo ve sprintu. Na vylepšení čtvrtého místa z vytrvalostního závodu českému reprezentantovi nestačila ani bezchybná střelba. Od medaile jej dělilo znovu jedenáct sekund.

Buď nás podcení, nebo to bude šílené, má jasno o Seville slávista Coufal

23. 2. 2019 | /INFOGRAFIKA/ Slavii se v putování Evropskou ligou postaví soupeř z nejsilnějších: FC Sevilla. Španělský klub, za který momentálně chytá český reprezentační brankář Tomáš Vaclík, kraloval chudší sestřičce Ligy mistrů mezi lety 2014 až 2016, dvakrát triumfoval i v předchozím Poháru UEFA. V historii soutěže je rekordmanem.

Další krach hokejistů Sparty. Po porážce se zavřeli v kabině, padala ostrá slova

23. 2. 2019 | Další porážka, navíc opět po špatném výkonu. Hokejisté Sparty nestačili na Zlín a v extraligové tabulce jsou až devátí s náskokem pouhých tří bodů na jedenáctý Litvínov. Jediným úspěšným střelcem Pražanů proti domácím Beranům byl Jan Piskáček, který ve 12. minutě srovnal na 1:1. Tím byl ale střelecký prach u Pražanů vypotřebován, naopak Zlín duel zlomil dvěma góly po první přestávce.

Zdroj: Deník - denik.cz
04:10:44 | 24.02.2019