Přehled tisku

» Sport » Deník
Deník Zdroj: Deník |

Jablonecký trenér Rada: Bodu si vážíme! Podještědské derby skončilo remízou

20. 10. 2019 | /ROZHOVOR/ Podještědské ligové derby mezi Libercem a Jabloncem, v pořadí už 52., skončilo dělbou bodů po remíze 2:2. Zajímavý byl především druhý poločas, který přinesl mnoho vzruchu a zajímavých situací.

OBRAZEM: "Spidermani" v Ostravě. V Trojhalí se sešly špičky v boulderingu

20. 10. 2019 | V netradičním prostředí ostravského Trojhalí se o tomto víkendu (od pátku až do neděle) koná Mezinárodní mistrovství České republiky a finálové kolo Rock Point Českého poháru v boulderingu.

Slavia po obratu zdolala Příbram 3:1 a vede ligu o devět bodů

19. 10. 2019 | Praha - Fotbalisté vedoucí Slavie porazili ve 13. kole první ligy po obratu Příbram 3:1 a odskočili Plzni na devět bodů. Západočeši mají k dobru nedělní duel s Baníkem Ostrava. Hosté vedli v Edenu po půl hodině díky Michalu Škodovi, ale ve druhé půli Pražané díky proměněné penaltě Tomáše Součka a vlastní brance Marka Kodra otočili skóre. Konečný výsledek stanovil Souček. Červenobílí, kteří ve středu přivítají v Lize mistrů Barcelonu, zvítězili doma v desátém ligovém zápase po sobě. ...

Sudí Houdek: Alkohol vylučuji. Nestandardní pohyb mi komise vyčítá dlouhodobě

19. 10. 2019 |  Velké pozdvižení vzbudil v Olomouci během utkání proti Českým Budějovicím výkon hlavního rozhodčího Jiřího Houdka. Ne snad, že by jednoho ze soupeřů nějak výrazněji poškodil, nebo ovlivnil zápas. Především v prvním poločase ale poutal pozornost vláčnými pohyby, nestandardními gesty a podle několika svědků, kteří se pohybovali v jeho blízkosti i zhoršenou artikulací.

Sigma prohrála doma s Budějovicemi. Byl sudí Houdek opilý?

19. 10. 2019 | FOTOGALERIE/ Nepříjemnou domácí ztrátu utrpěli olomoučtí fotbalisté a přišli o osmizápasovou šňůru bez porážky ve všech soutěžích. S českobudějovickým Dynamem prohráli 1:3.

Kameníkovi obnovená premiéra nevyšla. Ševce srazil kanonýr Komličenko

19. 10. 2019 | Obnovená premiéra Janu Kameníkovi nevyšla. Sedmatřicetiletý kouč, který po odvolání Josefa Csaplára povýšil z pozice asistenta na hlavního trenéra, musel proti Mladé Boleslavi skousnout další porážku.

První titul je nejcennější, vzpomíná Čechmánek na vsetínskou éru

19. 10. 2019 | /ROZHOVOR/ Je výraznou součástí osmdesátiletých dějin hokejového Vsetína, který si připomíná v těchto dnech a týdnech kulaté výročí. Bývalý brankář, olympijský vítěz z Nagana a trojnásobný mistr světa Roman Čechmánek se na Lapači podílel na pěti ze šesti mistrovských titulů.

Ševci sčítají ztráty. Pod Kameníkem budou čelit nejlepšímu útoku v lize

19. 10. 2019 | Po reprezentační přestávce jdou znovu do boje. Fotbalisty Zlína ve 13. kole FORTUNA:LIGY čeká pořádná zatěžkávací zkouška. Důkladná prověrka, test odolnosti. Ševci se pod vedením nového trenérského triumvirátu, kterému šéfuje povýšený asistent Jan Kameník, pokusí ve složitém zápase proti rozjeté Mladé Boleslavi konečně utnout dlouhé dvouměsíční čekání na výhru.

Hlavně neinkasovat jako první. Slovácko chce bodovat i v Karviné

19. 10. 2019 | Tahle dobře na tom po dvanácti kolech dlouho nebyli. Fotbalisté Slovácka prožívají povedený podzim. Šesté místo a zisk osmnácti bodů je vůbec nejlepší dílčí umístění mužstva od postupu mezi elitu.

U Nisy se body dělily. Liberec remizoval s Jabloncem 2:2

19. 10. 2019 | Ve 13. kole FORTUNA:LIGY se fotbalisté Slovanu střetli v podještědském derby s Jabloncem. Podle postavení obou celků v tabulce byl mírným favoritem Jablonec, ale duel nakonec skončil po divokém úvodu druhého poločasu nerozhodně 2:2.

Výzva pro Džavoronoka. Má se stát tahounem Monzy

19. 10. 2019 | Na Donovana Džavoronoka čeká čtvrtá sezona v italské Serii A1. Pro českého smečaře půjde dost možná o přelomový ročník. V Monze by se měl stát hlavní útočnou osobností. „To je to, co mě nejvíc baví – hrát důležité míče v koncovkách. Od trenéra mám informace, že bych se měl stát lídrem,“ prozradil Džavoronok, o kterého se zajímaly také další přední italské týmy.

Mimozemšťan. Famózní McDavid dál překonává limity

19. 10. 2019 | Na žádného jiného hokejistu v NHL se v uplynulých třech sezonách nesnášel tak hustý déšť chvály a superlativů. Nejrychlejší, nejtalentovanější, nejúžasnější. „To snad není člověk, to je robot,“ žasli fanoušci i experti. Už se zdálo, že o Connoru McDavidovi není dál co říct.

Hanáky prověří Budějovice. Zaútočí Sigma na první šestku?

19. 10. 2019 | Po šesti letech se v nejvyšší soutěži opět potká olomoucká Sigma s českobudějovickým Dynamem. Jihočeši plní v aktuálním ročníku roli nováčka a zatím si vedou vcelku slušně. Hanáci však nechtějí připustit další domácí ztrátu a rádi by se naopak odrazili k útoku na první šestku.

Instagram se Ronaldovi vyplácí víc než Juventus. Vynáší mu nejvíc na světě

19. 10. 2019 | Cristiano Ronaldo si sice v turínském Juventusu přijde na velmi zajímavé peníze, přesto se ale nejedná o jeho hlavní zdroj příjmů. Víc mu dokonce „hodí“ i sociální sítě. Konkrétně na instagramu nemá totiž konkurenci.

Mise Tokio. Synkovi se líbí veslařský kanál

19. 10. 2019 | Sice se na olympijské trati neprojel, ale chtěl ji vidět na vlastní oči.

Jindřišek oželel sochu, důležité jsou body. Klokani se chystají na Opavu

19. 10. 2019 | Nový trenér, nová výzva. Po reprezentační přestávce fotbalisté Bohemians přivítají v Ďolíčku poslední Opavu. Pamatujete? Poslední loňský vzájemný zápas těchto soupeřů přinesl jednu z nejdivočejších zápletek sezony.

Taková esa! Cítím se, jako bych plavala finále MS, říká Simona Kubová

19. 10. 2019 | Tak už i plavci mají svou NHL, NBA či NFL. Alespoň to tvrdí znakařka Simona Kubová (za svobodna Baumrtová), která je jednou ze dvou Češek v prestižním seriálu International Swimming League (ISL).

Softbalistky z Ledenic pálí na zlatý hattrick

19. 10. 2019 | Jasný cíl sledují členky softbalového oddílu Žraloci Ledenice. V cestě za zlatým hattrickem jim stojí děvčata z pražských Eagles. Úřadující šampionky vedou 1:0 na zápasy a dnes (14.00) i zítra (13.00) budou mít výhodu domácího prostředí. Pokud uspějí, mohou začít slavit. Jihočešky mají ještě jednu motivaci, chtějí navázat na své mužské parťáky, ti získali titul přesně před týdnem.

Proti Příbrami se postaví neprůstřelná Slavia

18. 10. 2019 | Na jedné straně mužstvo, které už 758 minut neinkasovalo gól, na druhé zase tým, který už 416 minut branku nevstřelil. V momentálním rozpoložení pražské Slavie a Příbrami je před sobotním vzájemným utkáním třináctého kola FORTUNA:LIGY velký rozdíl. Zatímco domácí mají v plánu naplnit roli favorita a ve své šňůře pokračovat, hosté by rádi překvapili a svou sérii ukončili.

Kapitán Slovácka Daníček: Největší změnu vidím v realizačním týmu

18. 10. 2019 | ROZHOVOR/ Po reprezentační pauze je na řadě další díl seriálu s názvem FORTUNA: LIGA. Fotbalisté Slovácka musí být po dvanáctém kole zatím spokojení. Šesté místo a zisk osmnáct bodů je vůbec nejlepší dílčí umístění mužstva od postupu mezi elitu. Jedna z opor týmu Vlastimil Daníček, ale hodnotí dosavadní pozici opatrně.

Zdroj: Deník - denik.cz
10:10:57 | 20.10.2019