InfoDnes.cz » Zpravodajství » Magazín » Auto moto

Škoda Octavia Combi je stálice jako rodinné i firemní auto

07.07.2022
Značka Škoda je na trhu s novými i ojetými vozidly stálicí. Oblibě se těší nejenom u nás, nýbrž i v zahraničí. Konkrétně Škoda Octavia Combi je vhodná jak do města, tak i na dlouhé cesty. Pro velké rodiny i k firemním účelům. Zkrátka vyhovuje všem a všude.
Ilustrační snímek | Zdroj: www.autopodbaba.cz
Za oblíbeností vozů značky Škoda OCTAVIA COMBI stojí hned několik faktorů. Tento vůz v první řadě jeho uživatelům poskytuje obrovský prostor a s ním související pohodlí. Do vozidla se pohodlně vměstná i několikačlenná rodina, aniž by musela slevovat ze svých požadavků na komfort. Z tohoto důvodu je vhodným vozem také na dlouhé cesty.

Dovolená v Octavii Combi? Správná volba!


Chystáte se se svou několikačlennou rodinou vyrazit pod stan? Seznam všech nezbytností, bez nichž se neobejdete, zřejmě nebude krátký. Stan, karimatky, spacáky, kempingové vybavení, a mohli bychom pokračovat. Kempaři holt nejsou žádnými troškaři. Ale to nevadí. Do nové Škody Octavia Combi se vše bez problémů vměstná. Vaší starostí bude jen na nic nezapomenout.

Opravdu prostorný automobil


Zavazadlový prostor nové Škody Octavia Combi totiž disponuje nadstandardním objemem 640 litrů! To je o třicet litrů více, než poskytuje předcházející model. Nepočítaje štědrý prostor pro cestující na předních a zadních sedadlech. Po sklopení zadních sedadel se tento objem navíc téměř ztrojnásobí. Sháníte-li prostorné a pohodlné rodinné či firemní auto, Oktávka Combi rozhodně bude správnou volbou.

Pravidelný tvar zavazadlového prostoru


Nejde však jen o štědré prostory, byť ty zřejmě jsou jedním z největších lákadel značky. Uživatelé si pochvalují také pravidelný tvar zavazadlového prostoru, delší ložnou plochu a spoustu tzv. Simply Clever řešení. Pod tímto pojmem se skrývá řada chytrých vychytávek sloužících k pevnému a bezpečnému uchycení nákladu, jako jsou speciální háčky, unikátní síťový program, mezipodlaha či různé fixační elementy na suchý zip.

Jaký model vybrat?


Na výběr máte hned z několika modelů, ať již se jedná o Octavia Combi iV, Octavia Combi G-TEC, sportovní verzi Octavia Combi RS i zvýšenou oblíbenou verzi Octavia SCOUT ideální do horšího terénu. Jaký zvolit? To záleží na vašich preferencích.

Jezděte bez emisí


Chcete-li jezdit bez emisí, doporučujeme model Octavia Combi iV se spalovacím motorem, elektromotorem a výkonnou lithium-iontovou baterií, kterou můžete nabíjet ze zásuvky. V portforliu značky Škoda ale najdete také vozidla na stlačený zemní plyn. Je jím třeba model Octavia Combi G-TEC šetrný nejenom k zemnímu prostředí, nýbrž také k vaší peněžence. Věděli jste, že stlačený zemní plyn ve srovnání s naftou a benzínem poskytuje mnohem větší množství energie?

Sportovní Octavia Combi RS


Sháníte spíše sportovní vůz? Určitě vás nezklame Škoda Octavia Combi RS. Pohodlná, rychlá, silná, a přitom vhodná i na české silnice. Toto vozidlo však nejenom dobře jezdí, ale také skvěle vypadá. Punc luxusu a elegance mu dávají černé doplňky a další speciální prvky, jako jsou například kola z lehké slitiny Comet. Jsme si jisti, že se vám zalíbí také Virtuální kokpit, ambientní osvětlení a další atraktivní prvky, které zážitku z jízdy dávají nový rozměr.

Terénní Octavia SCOUT


Je v hledáčku vašeho zájmu spíše vozilo do terénu? Zvažte Octavii SCOUT. Ta sama vyhodnotí jízdní situaci a automaticky upraví rozdělení kroutícího momentu mezi nápravy či jednotlivá kola, je jedno, jedete-li po suché dálnici, zasněžených horských cestách či nezpevněném povrchu.

Už víte, jaký model vybrat?

Autor: WP

Další články z rubriky Auto moto

Již 115 let se ŠKODA AUTO aktivně angažuje ve vzdělávání řidičů

MLADÁ BOLESLAV - Již 115 let se mladoboleslavská společnost L&K/ŠKODA aktivně podílí na výchově řidičů. V létě 1907 zřídila přímo v automobilce vlastní autoškolu pro amatérské "řídiče" i profesionální "chauffeury", najímané majiteli vozů bez ...

Ceny ojetin na českém trhu v červenci výrazně klesly, nejvíc od dubna 2021

Český sekundární automobilový trh zaznamenal v červenci letošního roku první významnější pokles cen ojetých automobilů za více než rok. Oproti červnu ...

Toyota spustila novou kampaň na své nízkoemisní vozy

České zastoupení automobilky Toyota spustilo novou brandovou kampaň zaměřenou na představení svých alternativních pohonů. Na mediální kampaň s názvem ...

BMW Group nabízí první nahlédnutí do nového vývojového centra v Sokolově

Předčasné zprovoznění dvojice testovacích ploch představuje důležitý milník při budování prvního vývojového centra BMW Group ve střední Evropě. BMW Gr ...

ŠKODA AUTO dosáhla v prvním pololetí roku 2022 pozitivního provozního výsledku ve výši 676 milionů eur

MLADÁ BOLESLAV - Společnost ŠKODA AUTO dodala v prvním pololetí roku 2022 svým zákazníkům na celém světě 360 600 vozů, o 30 % méně než ve stejném obdo ...

Doporučujeme



Středa 10.8.2022
Počasí v ČR
Počasí v regionech »






Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.