InfoDnes.cz » Zpravodajství » Magazín » Auto moto

Co všechno by měl zajišťovat kvalitní autoservis?

18.05.2022
Vozidlo potřebuje pravidelnou péči, protože jinak by vypovědělo službu daleko před koncem svého životního cyklu. Pokud však nerozumíte převodovkám, motorům, ani brzdám, je lepší přenechat práci odborníkům. Poznat kvalitní autoservis ale není nic jednoduchého, a proto vám v následujících řádcích prozradíme, co všechno by měl splňovat a zajišťovat.
Ilustrační snímek | Zdroj: pixabay.com
Předtím, než se vůbec pustíte do hledání vhodného autoservisu, nechejte si poradit od známých, protože nějaké zkušenosti zřejmě mají. V případě, že vám doporučí autoservis a pneuservis příliš vzdálený, je na čase poohlédnout se na internetu.

Portfolio služeb


Souhlasíte s tím, že o kvalitě autoservisu vypovídá i četnost nabízených služeb? Poohlédněte se spíše po autoservisu, který vám poskytne vše pod jednou střechou, tedy i práce lakýrnické, mechanické a karosářské. Ideální je, pokud má k dispozici také pneuservis, abyste svůj automobil vždy svěřovali pouze jednomu podniku.

Stejně tak se zajímejte o to, jaké náhradní díly autoservis používá. Před samotnou výměnou se ptejte na předběžnou cenu, abyste věděli, jak hluboko si budete muset sáhnout do kapsy. Správný autoservis by se neměl vyhýbat ani starým autům, současně by si neměl vybírat jen konkrétní značky.

Velice žádanou službou jsou proplachy převodovek, ale kromě toho i klasické služby jako výměna oleje a filtrů. Proplach převodovek je účinný, neboť se pročistí vana a magnety od všech kovových částeček, jež se tam zachytily. Pro čištění se používají speciální přípravky a kvalitní přísady pro důkladné vyčištění. Jestliže vás čeká STK, automechanik by měl automobil připravit tak, aby prošel bez jakýchkoliv problémů.

Autoservis, který vás nadchne po všech stránkách


V daném segmentu působí Autoservis HR, v jehož kompetenci jsou kompletní mechanické práce na vozidlech všech značek. V pestré nabídce služeb najdete i proplachy automatických převodovek, pravidelný servis dodávek, brzd, náprav či spojek. Vzhledem k tomu, že má autoservis více než šestnáctiletou praxi, můžete si být jistí, že svěřujete svůj automobil do rukou opravdových profesionálů.

Za autoservisem stojí zkušený tým automechaniků, který se nebojí ani autoelektrikářských oprav. Provedou diagnostiku vozidel AUDI, ŠKODA, VW a také SEAT, přičemž u ostatních vybraných značek zajistí základní diagnostiku. Pod jednou střechou máte autoservis i pneuservis. Objednáte se jak na přezutí kol, tak i jejich vyvážení.

Čeká vás STK? I v takovém případě vám Autoservis HR vyhoví, protože zkontroluje váš automobil, opraví případné nedostatky a zajistí i samotnou technickou kontrolu. Postará se o emise a jejich měření.

Objednejte se do autoservisu, který vám vyhoví po všech stránkách.

Autor: Pl

Další články z rubriky Auto moto

Plně elektrická limuzína Volkswagen: Světová premiéra modelu ID. AERO

Volkswagen dnešní světovou premiérou koncepčního vozu ID. AERO v Číně naznačuje podobu své první globální elektricky poháněné limuzíny, která bude dynamická, výkonná a mimořádně aerodynamická. Budoucí model bude nabízen v segmentu limuzín vyšší ...

Autoklub ČR podporuje stanovisko Ministerstva dopravy k novelizaci evidence historických vozidel

Řadu měsíců se diskutuje v rámci českého veteránského hnutí a státní správy příprava novelizace legislativy týkající se evidence a provozu historickýc ...

Volkswagen nabízí další verzi modelu ID.4 s pohonem všech kol 4MOTION

Volkswagen rozšiřuje produktové portfolio čistě elektrické modelové řady ID.4 o další verzi s pohonem všech kol: ID.4 Pro 4MOTION. Nová varianta na zá ...

Prodej elektromobilů a hybridů stále roste, jejich cena na trhu se za sedm let skoro ztrojnásobila

Ještě před sedmi lety, v roce 2016, byly elektromobily prakticky výsadou fanoušků nových technologií. Nabídka na trhu s ojetými elektromobily byla miz ...

ŠKODA AUTO plánuje konsolidaci vlastnictví ochranných známek

MLADÁ BOLESLAV - Společnost ŠKODA AUTO a strojírenské společnosti v rámci Škoda Group vlastněné skupinou PPF oznámily společnou dohodu v oblasti ochra ...

DoporučujemePondělí 27.6.2022
Počasí v ČR
Počasí v regionech »


Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.