InfoDnes.cz » Zpravodajství » Regiony

Město nabízí občanům Benešova 2. možnost očkování prostřednictvím mobilního týmu Comfort Care, a. s.

28.12.2021
Co to znamená? Je to možnost nechat se očkovat pro ty, pro které je například náročné zvládnout systém online registrace a rezervace a nemají ani nikoho, kdo by jim s tím pomohl. Mobilní týmy Středočeského kraje takto očkovaly úspěšně již v jiných obcích regionu a zkušenost je výborná.
Ilustrační snímek | Foto: pixabay.com
Tato možnost je určena zejména občanům města Benešov, kteří nejsou očkovaní a chtěli by se nechat naočkovat, a nebo již splnili podmínky pro očkování posilující, tzv. 3. dávkou. Aktuálně se očkují po pěti měsících osoby 50+ a rizikové skupiny, po šesti měsících všichni ostatní od ukončeného očkování. Vzhledem k tomu, že byl zjištěn vyšší zájem o tento způsob očkování, nabízíme další termín, a to 10. ledna 2022 od 9.00 do 12.00 hod. Ovládáte práci s internetem? Vyplňte dotazník: ZDE.

Práce s internetem není nic pro vás? Nevadí. Od 3. ledna 2022 SE MŮŽETE OBJEDNÁVAT TELEFONICKY:

- Zavolejte na tel. číslo 702 293 240 nebo 776 630 297.

- Odpovězte pracovnici na dotazy typu jaké je vaše jméno, číslo pojištěnce, zdravotní pojišťovna atd. Proč? Potřebujeme to právě pro očkovací tým.

- Pracovnice vám řekne, co vše s sebou máte mít - zejména občanku, kartičku pojištěnce a v případě 3. dávky certifikát o očkování pro ověření, zda uplynula příslušná doba od 2. dávky očkování.

Pokud jste z osad Benešova - Boušice, Červený Dvůr, Dlouhé Pole a Okrouhlice, Buková a Vidlákova Lhota, Bedrč a Úročnice a neměli byste odvoz na očkování, sdělte to prosím pracovnici, zaznamená si to a zprostředkujeme vám odvoz prostřednictvím dobrovolných hasičů z Bedrče a Úročnice.

Na místě vám pak pomohou pracovníci MěÚ Benešov vyplnit povinný dotazník před očkováním, ideálně je však přijít již s vyplněným dotazníkem. Dotazník si můžete stáhnout na stránkách města Benešov ZDE nebo vyzvednout na podatelně Městského úřadu Benešov, Masarykovo náměstí 100, 256 01 Benešov.

Kdy a kde bude očkování probíhat? Očkování bude probíhat 10. ledna 2022, od 9.00 do 12.00 hod. v Baru Labyrint, adresa Na Karlově 2064, 256 01 Benešov (budova KD Karlov - za radnicí). Očkovací látka: PFIZER.

Certifikáty o očkování neobdržíte na místě, bude si je nutné vytisknout z e-mailu, nebo webových stránek, pokud by to pro vás bylo obtížné, zavolejte na 776 630 297, pracovnice POSEZ vám s tím pomůže.

Zdroj: Město Benešov

Další články z rubriky Regiony

Burzy práce a vzdělávání v Prostějově a Jeseníku odstartují sérii akcí v Olomouckém kraji

V úterý 26. 9. 2023 startuje další ročník Burz práce a vzdělávání v Olomouckém kraji. První dvě proběhnou v uvedený den v Prostějově mezi 9.00 - 17.00 hodinou ve Společenském domě (Komenského 6) a mezi 8.00 - 14.00 hodinou v Jeseníku v ...

České dráhy prodaly zbývající část pozemků na smíchovském nádraží v Praze za dvě miliardy

České dráhy a společnost Sekyra Group podepsaly dohodu o odkupu zbývajících pozemků v okolí smíchovského nádraží, na kterých vyrůstá nová pražská čtvr ...

Ve čtvrtek 21. září 2023 proběhne ve Frýdku-Místku tradiční Trh vzdělávání a uplatnění

"Co mě čeká po dokončení základní školy? Kde zjistím, jaké dovednosti a znalosti potřebuji k práci v různých oborech? Můžu se někde setkat s lidmi, kt ...

Ministr kultury Martin Baxa navštívil Pardubický kraj, kde jednal o záměru obnovy choltického zámku

Na zámku Choltice se ministr kultury Martin Baxa sešel se starostou Tomášem Bolkem, místostarostou Miroslavem Horákem a kastelánem zámku Lukášem Rycht ...

Chovatelce ze Zlínského kraje odebrali dva psi, žili mezi hromadami odpadků

Inspektoři Státní veterinární správy ze Zlínského kraje v závěru uplynulého týdne navrhli odebrat chovatelce z Kněžpole na Uherskohradišťsku dva psy z ...

DoporučujemeÚterý 26.9.2023
Počasí v ČR
Počasí v regionech »