InfoDnes.cz » Zpravodajství » Magazín » Bydlení

Jak najít ten nejvýhodnější hypoteční úvěr?

21.11.2021
Pořídit si vlastní bydlení bez hypotéky je v současnosti pro většinu lidí prakticky nereálné. Málokdo má našetřeno tolik, aby mohl z fleku zaplatit miliony. Jiné řešení, než uvázat se k rokům splácení prostě neexistuje. Jenže jakou hypotéku vybrat?
Ilustrační snímek | Foto: pixabay.com
U finančních produktů platí, že byste před uzavřením smlouvy vždy měli srovnávat. Než si zvolíte svůj nový hypoteční úvěr, je vhodné prozkoumat nabídky více finančních institucí. Jenže kdo na to má brát čas? Laik se navíc mnohdy nevyzná ve všech finančních pojmech a podmínkách. Právě proto je lepší se obrátit na finančního poradce. Nikoliv obecného, nýbrž na toho, který se specializuje právě na hypotéky.

Proč je rozdíl mezi standardním poradcem a AMJ specialistou?


Na výběr hypotéky jsou specializovaní odborníci z firmy AMJ. Zatímco standardní poradce má obecné znalosti a porovnává několik bank, v AMJ srovnávají nabídky všech bank. Nekoukají přitom pouze na úrokovou sazbu, dobře vědí, podle čeho vybrat nejvýhodnější hypoteční úvěr. Vás jako klienta celým procesem provedou, takže budete vědět, co se vlastně děje a o co se jedná.

Spolupráce přitom neskončí podpisem smlouvy. Váš hypoteční poradce tu bude pro vás po celou dobu splácení hypotečního úvěru. Kdykoliv se na něj můžete obrátit s žádostí o radost.

Vyřiďte hypotéku online


Hypoteční poradce za vás vyřídí všechny ty nudné, avšak nutné záležitosti. Ušetříte spoustu času a vyřízení hypotéky pro vás bude podstatně snadnější. Dobrou zprávou je, že s AMJ nemusíte navštěvovat pobočku, hypotéku vyřídíte kompletně online.

Prvním krokem je vyplnění formuláře, na základě toho vám finanční poradce zašle nabídku včetně doporučení. Konečný výběr však leží na vašich bedrech. Jakmile si zvolíte, s poradcem sepíšete žádost o hypoteční úvěr, pak podepíšete úvěrovou smlouvu a můžete začít čerpat finance. Tak jednoduché to je.

Autor: Pl
Související:

Další články z rubriky Bydlení

Čeká vás stěhování v Brně? Nebuďte na něj sami

Dům, byt nebo kancelář. Ať už stěhujete cokoliv, bude to náročné. Obzvlášť pokud se stěhováním nemáte žádné zkušenosti a netušíte, na co si dát pozor. Naštěstí si můžete ušetřit dost času a peněz, když se obrátíte na někoho ...

Návod na bezproblémový podzim v zahradě: přichystejte fóliovník a ukliďte si v zahradním domku

S příchodem podzimu je nutné začít svou zahradu chystat na zimní spánek. Na jaké činnosti nezapomenout a proč se vám vyplatí mít fóliovník i zahradní ...

Dům bez použitelných toalet, zápach, vícepráce - nekalé praktiky prodejců jímek

Pokud si plánujete pořídit pro svoji nemovitost jímku, měli byste být opatrní na nekalé praktiky některých výrobců a prodejců jímek. Není totiž všechn ...

Jak pečovat o matraci?

Pro zdravý spánek nestačí jen pravidelná výměna ložního prádla. Svoji pozornost zaměřte také na matra ...

Nerez na českém trhu - jak se vyvinul nejuniverzálnější materiál?

Nerezavá či nerezavějící ocel (správný název zní korozivzdorná ocel) se v současné době řadí mezi nejuniverzálnější materiály, které nacházejí své upl ...

DoporučujemeNeděle 24.9.2023
Počasí v ČR
Počasí v regionech »