InfoDnes.cz » Zpravodajství » Magazín » Pro ženy

Jak si nepokazit první rande a zaujmout

12.10.2020
Přípravy na první rande jsou pro každou ženu trochu stres. Chcete zaujmout, působit upraveně, ale ne příliš vyzývavě, správně odhadnout svůj protějšek... Co vlastně muži na prvním rande očekávají a čím je spolehlivě odradíte?
Ilustrační snímek | Foto: Antonio Guillem

Vyladěný outfit


Nemusíte vypadat jako modelka z katalogu, ale dát najevo, že jste si dala na svém zevnějšku skutečně záležet, je dost důležité. Muži mají rádi upravené ženy a líbí se jim, když vy si dáte práci, aby na vás mohli oči nechat. Cílem ale není vypadat jako sexbomba. Daleko více zaujmou upravené vlasy, lehký make-up a třeba nové lodičky či romantické šaty. Nezapomeňte si ale obléci něco, v čem se budete cítit pohodlně a ve své kůži.

Sex na prvním rande


Řada žen se obává, že muži od prvního rande očekávají i intimní sblížení. Realita je však jiná. Muži hledající trvalý vztah o nic takového většinou nestojí. Naopak je mnohdy odradí žena, která své tělo nabízí až příliš ochotně a netouží je trochu vábit a napínat. Pokud má jít jen o krátkodobé povyražení, je samozřejmě možné, že něco takového bude muž očekávat, ale je asi na místě ujasnit si ještě před schůzkou, co od toho čekáte.

Pozor na stalking


Dnes už je velmi snadné zjistit si o svém protějšku řadu informací na internetu a sociálních sítích. A bohužel, řada žen tomuto pokušení neodolá. Ženy "detektivky" ale nebývají mezi muži zrovna oblíbené. Nesnažte se za každou cenu zaujmout tím, že si nastudujte nějaké informace o jeho oblíbené kapele, byť to vůbec není váš styl. Hrozné je také, pokud žena lustruje i bývalky svého partnera nebo má dopodrobna nastudované, kde byl minulý rok na dovolené a co měl včera k obědu. Tvoje rande by mělo být přirozené, a ne připravené dopředu na základě informací, které jste si našla kdesi na internetu.

Buďte skutečnou ženou


Přestože dnes ženy zastávají v mnoha směrech stejné "pozice" jako muži, v partnerských vztazích je lepší se toho vyvarovat. Muži netouží po ženách, které dokážou to samé, co oni. Ve skrytu duše se o vás touží starat a mít vedle sebe něžnou vílu, která svého partnera obdivuje a umí mu dát prostor v jeho mužských rolích.

Kdo je připraven, není zaskočen


První rande není maturita, ale je dobré být na něj připraven. Budete pak jistější, a i vaše vystupování bude přirozenější. Berte jej jako skvělou příležitost k tomu pořídit si nový kousek do šatníku, využijte slevy na obuv, kupte si hezkou rtěnku. Zamyslete se nad tím, o čem byste s partnerem chtěla mluvit, na čem vám záleží a co je pro vás určující pro další trvání vztahu. Přemýšlejte i nad volbou vhodného místa, které by mělo být příjemné oběma a pokud možno také dobře známé. Nevyplácí se na prvním rande zkoušet nějaké netradiční činnosti - nemusí to dobře dopadnout a experiment se promění jen ve velký trapas.

Autor: ML

Další články z rubriky Pro ženy

Až 85 % českých žen není spokojeno s kvalitou svých vlasů, trápí je jejich stárnutí

Moderní trh s kosmetickými produkty nabízí řešení pro příznaky stárnutí celého těla, nově i vlasů. Jejich stárnutí se zdaleka neprojevuje jen šedinami. Kadeře s postupem času ztrácí lesk a objem, vlasy jsou tenčí a pomaleji rostou. Také obtížněji ...

Nová série Medikomiksů vysvětluje dětem, co to jsou vážné nemoci

Po kreslených příbězích o hemofilii a lymfomu vznikl ve spolupráci s lékaři, pacienty a jejich rodinnými příslušníky nový díl Medikomiksu zaměřující s ...

Kvalitní látky pro libovolné výrobky seženete na internetu. Třeba bavlnu na metry

Rádi doma tvoříte? Pokud se to týká textilií, můžete svou kreativitu rozvíjet i díky široké nabídce nejrůznějších látek na internetu, které lze zakoup ...

Dětské koberce a běhouny zútulní každý pokoj pro děti

Máte doma malé miminko? Pak vás nejspíš v brzké době čeká také zařizování jeho dětského pokoje. Kojenec velmi často spává ve postýlce v ložnici svých ...

Tetování očních linek usnadní líčení až na pět let

Tetování očních linek je neocenitelným pomocníkem pro všechny ženy, které si přejí

DoporučujemeÚterý 20.10.2020
Počasí v ČR
Počasí v regionech »


Copyright © 1/2009-2020 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.