InfoDnes.cz » Zpravodajství » Ekonomika

Představujeme vám zajímavý finanční produkt - SIM půjčka

20.02.2020
Trh s nebankovními půjčkami se v nedávné době značně pročistil. Nejrůznější pochybné společnosti byly vytlačeny, a ty spolehlivé tak díky tomu dostaly mnohem větší prostor. Takovou společností je i SIM půjčka s.r.o., která cílí spíše na menší půjčky před výplatou s krátkou dobou splatnosti.
Ilustrační snímek | Foto: pixabay.com
Výše poskytovaného úvěru se pohybuje od 2 000 Kč do 12 000 Kč u varianty SIM půjčky mini, SIM plus vám pak nabídne limit až 30 000 Kč (aktuálně probíhá úprava systému, spuštění je naplánováno na 1.3. 2020), přičemž noví klienti nejsou výší maximální půjčky nijak limitováni, jak tomu bývá u jiných společností. Dobu splatnosti lze volit v rozmezí 7 až 30 dnů.

SIM půjčka - ideální pomocník pro malé problémy
Připravte se na to, že pokud žádáte poprvé, bude celý postup o něco delší. Kromě vyplnění formuláře s osobními údaji je také třeba také doložit výši vašeho příjmu, a to výpisem z účtu nebo prostřednictvím výplatní pásky (liší se podle varianty půjčky).

Náš tip: výhodou SIM půjčky je i inteligentní splátková kalkulačka, díky níž si ještě před samotným zasláním žádosti ověříte, kolik za svou půjčku zaplatíte. RPSN i úroková sazba jsou individuální.

Připravte se na to, že dojde k prověřování registrů (SOLUS, NRKI a BRKI). Vše pak musí schválit zaměstnanci SIM půjčky. Klientské centrum slibuje výplatu peněz na účet do 15 minut od schválení půjčky.

Specialista na malé půjčky před výplatou - jak vyřídím svoji půjčku?
Opětovná žádost o půjčku je mnohem snazší. Vše jednoduše vyřídíte přes svůj on-line profil (kde lze také pohodlně zažádat o prodloužení stávající půjčky).

Náš tip: Kromě klasického kontaktu přes e-mail a kontaktní formulář nabízí SIM půjčka také možnost hovoru skrz zákaznickou linku. Jde o nejrychlejší řešení jakýchkoliv obtíží nebo nestandardních žádostí.

K uhrazení úvěru se používá jedna splátka odeslaná do data splatnosti. Pozor, v teto den už musí být peníze na účtu poskytovatele, myslete na to při jejich odesílání. Při šibeničním termínu se určitě vyplatí zvážit možnost expresního zaslání platby z banky za menší poplatek. V případě potíží je možné půjčku také prodloužit. Počítejte však s nutností zaplacení předepsaného poplatku.
Autor: St

Další články z rubriky Ekonomika

SP ČR: Zaměstnavatelé na tripartitě řešili strategické investice i změny v důchodovém systému

Na pondělním jednání Rady hospodářské a sociální dohody České republiky delegace vedená prezidentem Svazu průmyslu a dopravy ČR Janem Rafajem projednala za zaměstnavatele otázky strategických investic, situaci ve zdravotnictví či důchodovou ...

Agentura Fitch zlepšila výhled pro rating ČR z negativního na stabilní

Agentura Fitch Ratings změnila v pátek výhled hlavního úvěrového ratingu České republiky z negativního na stabilní. Hodnocení schopnosti České republi ...

V březnu Finanční správa poradí s daňovým přiznáním po telefonu i osobně v terénu

Na podání přiznání k dani z příjmů v listinné (papírové) podobě je letos čas do úterý 2. dubna, na elektronické podání do 2. května. Ti, kterým přizná ...

Síkela bude v Abú Dhabí jednat o budoucnosti Světové obchodní organizace

Ministerská konference Světové obchodní organizace (WTO) se zaměří na diskuzi o úpravě pravidel světového obchodu. Cílem konference bude také potvrdit ...

Jarní zasedání Czech Convention Bureau přineslo nové výzvy i posílení spolupráce

Společné aktivity v letošním roce, budoucí strategie rozvoje i mezinárodní spolupráce nebo nutnost zajištění udržitelnosti ve spojení s kongresovou tu ...

DoporučujemeÚterý 27.2.2024
Počasí v ČR
Počasí v regionech »