InfoDnes.cz » Zpravodajství » Ekonomika

Představujeme vám zajímavý finanční produkt - SIM půjčka

20.02.2020
Trh s nebankovními půjčkami se v nedávné době značně pročistil. Nejrůznější pochybné společnosti byly vytlačeny, a ty spolehlivé tak díky tomu dostaly mnohem větší prostor. Takovou společností je i SIM půjčka s.r.o., která cílí spíše na menší půjčky před výplatou s krátkou dobou splatnosti.
Ilustrační snímek | Foto: pixabay.com
Výše poskytovaného úvěru se pohybuje od 2 000 Kč do 12 000 Kč u varianty SIM půjčky mini, SIM plus vám pak nabídne limit až 30 000 Kč (aktuálně probíhá úprava systému, spuštění je naplánováno na 1.3. 2020), přičemž noví klienti nejsou výší maximální půjčky nijak limitováni, jak tomu bývá u jiných společností. Dobu splatnosti lze volit v rozmezí 7 až 30 dnů.

SIM půjčka - ideální pomocník pro malé problémy
Připravte se na to, že pokud žádáte poprvé, bude celý postup o něco delší. Kromě vyplnění formuláře s osobními údaji je také třeba také doložit výši vašeho příjmu, a to výpisem z účtu nebo prostřednictvím výplatní pásky (liší se podle varianty půjčky).

Náš tip: výhodou SIM půjčky je i inteligentní splátková kalkulačka, díky níž si ještě před samotným zasláním žádosti ověříte, kolik za svou půjčku zaplatíte. RPSN i úroková sazba jsou individuální.

Připravte se na to, že dojde k prověřování registrů (SOLUS, NRKI a BRKI). Vše pak musí schválit zaměstnanci SIM půjčky. Klientské centrum slibuje výplatu peněz na účet do 15 minut od schválení půjčky.

Specialista na malé půjčky před výplatou - jak vyřídím svoji půjčku?
Opětovná žádost o půjčku je mnohem snazší. Vše jednoduše vyřídíte přes svůj on-line profil (kde lze také pohodlně zažádat o prodloužení stávající půjčky).

Náš tip: Kromě klasického kontaktu přes e-mail a kontaktní formulář nabízí SIM půjčka také možnost hovoru skrz zákaznickou linku. Jde o nejrychlejší řešení jakýchkoliv obtíží nebo nestandardních žádostí.

K uhrazení úvěru se používá jedna splátka odeslaná do data splatnosti. Pozor, v teto den už musí být peníze na účtu poskytovatele, myslete na to při jejich odesílání. Při šibeničním termínu se určitě vyplatí zvážit možnost expresního zaslání platby z banky za menší poplatek. V případě potíží je možné půjčku také prodloužit. Počítejte však s nutností zaplacení předepsaného poplatku.
Autor: St

Další články z rubriky Ekonomika

Program Antivirus startuje už 6. dubna, firmy budou mít peníze na účtu v řádu dní

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) navrhla úpravu programu "Antivirus", který přinese významnou podporu zaměstnavatelům, na které doléhá epidemie koronaviru. Hlavním cílem je pomoci firmám se mzdovými náklady, aby nebyly nuceny ...

Vláda pomůže realitním makléřům, prodlouží jim dobu pro prokázání odbornosti

Vláda ČR v pondělí schválila návrh novely realitního zákona, který by prodloužil dobu pro prokázání odbornosti nutné pro další podnikání, jak to uklád ...

Ministerstvo financí spouští přímou podporu pro zasažené OSVČ

Ministerstvo financí a Finanční správa představují program přímé podpory pro OSVČ ekonomicky zasažené šířením koronaviru. Program bude administrován F ...

Ministerstvo financí: Úlevy v daňové oblasti se rozšíří

Ministerstvo financí a Finanční správa reagují na aktuální situaci a v maximální možné míře pomáhají ekonomickým subjektům překlenout nouzový stav. K ...

Na zdravotní pojišťovny tvrdě dopadne koronavirus i zpomalení ekonomiky, příjmy se propadnou o desítky miliard

Systém zdravotního pojištění letos počítal s rekordními výdaji okolo 350 miliard korun, které současná krize ještě nejspíš navýší. Současně ale přijdo ...

DoporučujemeSobota 4.4.2020
Počasí v ČR
Počasí v regionech »