Sobota 19.1.2019
InfoDnes.cz » Zprávy » Hlavní přehled » AC24.cz
AC24.cz Zdroj: AC24.cz |

V Praze na Václavském náměstí se zapálil muž

18. 1. 2019 | Pražští policisté prověřují událost, ke které mělo dojít po 15. hodině v horní části Václavského náměstí. První informace mluví o tom, že muž ročníku narození 1964 se polil hořlavinou a zapálil. (Foto: Facebook)

Původně to bylo idylické město uprostřed Anglie. Jaká je současná realita?

18. 1. 2019 | V Birminghamu žijí lidé ze zhruba 200 zemí a minimálně 50 tisíc z nich neumí vůbec anglicky. Podívejte se na pozoruhodnou reportáž. (Foto: Rutube)

Finian Cunnigham: Proč chce Británie zaútočit na Rusko?

18. 1. 2019 | Proč Británie vynakládá miliardy dolarů na dvě nové super letadlové lodě? To je otázka, kterou si klade státní BBC. Nicméně neočekávejte, že vám Britská Blbákovská Corporation poskytne nějaké chytré odpovědi. (Foto: Wikimedia)

V Praze se z kamionu „vysypal“ živý náklad. Na Pražský okruh vyskákali migranti

18. 1. 2019 | Na Pražském okruhu ve směru na D8 byli v pátek ráno zadrženi tři cizinci. Jejich „vylodění“ bylo zcela originální, z přívěsu kamionu vyskákali přímo za jízdy. Policie byla informována řidiči ostatních aut. Zatím není jasné, kolik cizinců z auta vyskákalo. Zadržení občané uvedli, že jsou z Afghánistánu. (Foto: Wikimedia)

Na Dálném východě se střetly dva ruské bombardéry Su-34

18. 1. 2019 | Na Dálném východě se dnes ráno (v 6.07 hod SEČ) střetly dva stíhací bombardéry Su-34, dva letci byli zachráněni. Informuje o tom Ministerstvo obrany Ruské federace.

Muž v Praze spadl do kolejiště metra. Naštěstí byl kolem strážník, který mu pomohl

18. 1. 2019 | Starší muž vystoupil ve stanici Háje z prvního vagonu. Hned poté však zavrávoral a spadl přímo do kolejiště před stojící soupravu. Naštěstí se poblíž objevil strážník Hlídkového útvaru městské policie, který společně s dalším neznámým zachráncem daného muže z kolejiště vytáhl. Tím mu oba muži zachránili život. (Foto: Youtube)

Evropská demokracie a policejní násilí ve Francii. Čeho si některá média cíleně nevšimla?

18. 1. 2019 | Francouzský ministr vnitra Christophe Castaner, který dříve vyjádřil své politování nad útoky tzv. hnutí žlutých vest na novináře, během své návštěvy v Carcassonne prohlásil, že ani jednou neviděl útok policisty nebo četníka na demonstranta nebo novináře. V daném článku přinášíme další videozáznamy o tom, co nejspíše MV Francie uniklo. (Foto: Youtube)

Markéta Šichtařová: Správnej chlap je ženská

18. 1. 2019 | Značka Gillette, která nabízí svým zákazníkům vše, co souvisí s holením, by asi nikdy neupoutala mou pozornost, neb vousy mi jaksi neraší, kdyby nezveřejnila velmi zvláštní reklamní klip.

Trump hodlá trvat na tom, aby se spojenci zapojili do financování na protivzdušnou obranu

18. 1. 2019 | USA nadále trvají na tom, aby se spojenci zapojili do financování protivzdušné obrany, ve čtvrtek to oznámil americký prezident Donald Trump, když v Pentagonu představoval novou zprávu o politice US v oblasti protiraketové obrany. (Foto: Wikimedia)

Ľuboš Blaha si přečetl diplomové práce politiků a novinářů. Výsledky vám vyrazí dech

18. 1. 2019 | Slovenský politolog, filozof a doktor Ľuboš Blaha se na své facebookové stránce podělil o vlastní názor na kauzu rigorózní práce Andreje Danka, která v posledních týdnech vyvolala mediální rozruch. Ve videu zanalyzoval práce čtyř dalších politiků a dvou opozičních novinářů.

Středočeští celníci objevili na dálnici D1 imigranta

17. 1. 2019 | Na dálnici jsem přijel vlakem a jdu z Belgie do Anglie, tvrdil muž celníkům. (Foto: Celní správa)

Kdo a odkud vozí při demonstracích tytéž bedny s připravenými hesly?

17. 1. 2019 | "U nás doma očekávám hysterické demonstrace při oslavě každé z dílčích událostí roku 1989. Nepůjde při tom pochopitelně o připomínku minulosti, ale o pokus destabilizovat vládu a zbavit se už konečně nepohodlného prezidenta," obává se sociolog Jan Keller. (Foto: Wikimedia)

Napjatá situace v Letanovicích. Romové zničili obecní byty za 400tisíc, odmítají se vystěhovat

17. 1. 2019 | Takmer nové nájomné byty v lokalite Letanovce poškodili ich rómski obyvatelia a súd rozhodol o ich vysťahovaní bez možnosti náhrady bývania. Prvý pokus starostu obce o dohodu a definitívny odchod neprispôsobivých však nebol úspešný.

Česká policie se tímto epickým videem snaží přitáhnout nové policisty. Zaujalo vás?

17. 1. 2019 | Policie České republiky Karlovarského kraje hledá nové zaměstnance. Natočili a zveřejnili povzbuzující video, co čeká nové zaměstnance na službě. Policie České republiky Karlovarského kraje hledá nové zaměstnance. Slibují náborový příspěvek 110 000 Kč, tato informace se objevila na webové stránce Policie ČR. (Foto: Youtube)

V Manbidži zadrželi teroristy, které řídila turecká rozvědka

17. 1. 2019 | Vojenská rada syrského města Manbidž informovala den po teroristickém útoku v daném městě o dopadení skupiny teroristů. Ti podle informací plánovali ve městě další exploze a dostávali pokyny přímo od turecké rozvědky. Takové prohlášení zveřejnila tisková služba rady. (Foto: Wikimedia)

Objevilo se video zachycující výbuch v Sýrii, během něhož zahynuli američtí vojáci

17. 1. 2019 | Ve středu došlo v syrském městě Manbidž k výbuchu u koaliční hlídky. V důsledku tohoto výbuchu zahynuli čtyři američtí vojáci a další tři byli zraněni. Na kanálu Ruptly se objevilo video, které zachycuje danou explozi. (Foto: Youtube)

Dezinformační a taktiky: Metody využívané k udržení vaší nevědomosti

17. 1. 2019 | AC24.cz: Článek je z roku 2010, proto některé příklady z nedávné doby už čtenáři mohou připadat jako starší historie, a kontexty jsou někdy voleny tak, že čtenář neobeznámený se skutečnostmi v USA může být zmaten, ale vše, co je tu řečeno, platí beze zbytku i u nás. Bývaly časy, ne zas až tak dávné (relativně), kdy vlády a elitářské skupiny, které je kontrolovaly, neměly zapotřebí se nechat zverbovat do dezinformačních válek. Propaganda bývala relativně přímočará. Lži bývaly mnohem jednodušší. K ...

„Dělá, co může.“ Prostitutka se chtěla vykroutit z pokuty za sex s důchodcem

17. 1. 2019 | Dlouhou dobu se tím starší Ital zabýval otevřeně. Městská policie si ho všimla už dávno, ale nikdy ho nezadržela, protože se domnívala, že je příliš starý, a proto nemůže být klientem prostitutek, které se každou noc objevují na chodnících italského Rimini.Informoval portál Ilmessaggero.it. (Foto: Youtube)

Vědci dokázali, že hladovění přispívá ke zdraví

17. 1. 2019 | Američtí vědci z Univerzity v Irvine (UCI) zjistili, že mírné hladovění mění metabolismus a ovlivňuje cirkadiánní rytmy, což vede ke zlepšení zdraví a snížení rizik nemocí, které jsou spojené se stárnutím organismu. Článek byl zveřejněn v časopise Cell Reports. (Foto: Wikimedia)

Ukrajinská rota v plné sestavě odmítla bojovat na Donbasu

17. 1. 2019 | Portál RusVesna informuje o probléme, ktorý rozbúril verejnú mienku na Ukrajine. Ukázalo sa, že 2. rota 3. bataliónu 59. motostreleckej brigády odmietla zaujať pozície na frontovej línii. Veliteľ roty s prezývkou Ruslan uviedol, že situácia v rote je vysoko výbušná, muži odmietajú odísť na frontovú líniu, pretože ich čaká onedlho rotácia a chcú sa vrátiť domov živí. (Foto: Wikimedia)

Zdroj: AC24.cz - ac24.cz
22:10:16 | 18.01.2019Počasí v ČR
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru

Ceny paliva v regionu
Ceny v dalších regionech »
Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.