Pátek 22.3.2019
InfoDnes.cz » Přehled tisku » Hlavní přehled » AC24.cz
AC24.cz Zdroj: AC24.cz |

11 záhadných videí, které nikdy nebyly vysvětleny. Co se tam ve skutečnosti stalo?

22. 3. 2019 | Níže se můžeme podívat na 11 případů, které nikdy racionálně nebyly vysvětleny a zůstávají dodnes záhadou.

Nejdřív se mu sousedé vysmívali, že je blázen. Nakonec se jim vysmál sám, když si zachránil dům

2. 6. 2017 | Když byla malá komunita v Texasu v ohrožení přívalovými lijáky a hrozivým povodňovým stavem, rozhodl se jeden muž přistoupit kvůli záchraně svého domu a bezpečí své rodiny k extrémním opatřením. Úřady v malé vsi Rosharon stejně jako další obce ležící v kraji Brazoria spěšně evakuovaly místní obyvatele z jejich domovů a přemisťovali je do nouzových přístřeší, když hrozilo, že povodňové vody pohltí celou oblast. ...

Mohlo vše být jinak? Antonín Baudyš promluvil o jiném příběhu události novozélandského masakru

20. 3. 2019 | Antonín Baudyš se otevřeně zamýšlí nad jinou verzí událostí novozélandkého masakru. Podívejte se a nezávisle zhodnoťte jeho zjištění.

Velký objev. Konkrétní důkaz kontaktu Mayů s mimozemšťany, kteří nebyli zrovna mírumilovní

20. 6. 2017 | Celou historií se táhnou povídačky točící se kolem v minulosti existujících bytostí, které navštěvovaly Zem. Mayové jsou unikátním lidem se spoustou legend i kvůli faktu že měli často tendenci předpovídat konec časů. Během roku 2012 panoval velký strach kvůli skutečnosti, že zrovna v tom roce byl v jejich kalendáři zlom. Ukázalo se to být hoaxem. Avšak na Maye se i tak pohlíží jako na unikátní skupinu. ...

47 mrtvých. Výbuch čínské chemičky má hrůzostrašné následky. Moment exploze natočen na video

22. 3. 2019 | Ve městě Jen-čcheng ve východočínské provincii Ťiang-su ve čtvrtek došlo k explozi v chemické továrně. Katastrofa si vyžádala 47 mrtvých, mezi oběťmi jsou i děti ze školky. Další 32 osob se nachází v kritickém stavu a 58 zraněných v těžkém stavu. V pátek o tom informuje čínský list Žen-min ž´-pao. (Foto: Youtube)

Porošenko promluvil o tom, jak bude Krym získávat zpět

22. 3. 2019 | Ukrajinský prezident Petro Porošenko chce vrátit Krym politicko-diplomatickou cestu. Své plány dobytí poloostrova sdělil ve vysílání televizní stanice ICTV. (Foto: Wikimedia)

Markéta Šichtařová: Když revoluce začne požírat své děti

22. 3. 2019 | Z pohledu dějin to není vlastně zas až tak dlouho, co emigroval český zpěvák Waldemar Matuška z tehdejšího komunistického Československa. Důsledek na sebe nenechal dlouho čekat: Matuška byl vzápětí v televizi a rozhlasu zakázán.

Jakub Janda svolává české vlastence do zbraně… proti Rusku

21. 3. 2019 | Výkonný ředitel české neziskovky Evropské hodnoty Jakub Janda na své stránce na Facebooku hledá české vlastence, aby se připojili k jeho boji proti „ruské hrozbě“. (Foto: Facebook)

Případ nabírá na obrátkách. FBI zkontroluje doklady Boeingu

21. 3. 2019 | Po katastrofě v Etiopii Federální úřad pro vyšetřování (FBI) USA pomůže ministerstvu dopravy země zkontrolovat proces certifikace letadel Boeing 737 MAX 8. Informuje o tom list The Seattle Times. (Foto: Wikimedia)

Hitlera najali k rozpoutání druhé světové války iluminátští bankéři. Pozoruhodné informace od Henry Makowa

24. 10. 2017 | Na versailleské mírové dohodě ještě osychal inkoust, když začali Ilumináti pracovat na druhé světové válce budováním Adolfa Hitlera a nacistické strany. Do roku 1919 býval Hitler „nájemnou politickou zbraní“ a měl spoustu židovských přátel, přičemž flirtoval jak s Komunismem, tak i se Socialismem. Přes noc se z něj stal smrtelně nebezpečný anti-Komunista a anti-Semita.

Na Asada znovu zaútočíme, když to bude třeba, vzkázala francouzská ministryně obrany

21. 3. 2019 | Francouzská ministryně obrany Florence Parlyová prohlásila, že Francie se bude účastnit jak dnešních, tak zítřejších válek. Pokud to bude potřeba, její země znovu zaútočí na Sýrii. (Foto: Flickr)

Italská policie překazila činnost tajné zednářské lóže na Sicílii

21. 3. 2019 | Italské bezpečnostní orgány zastavily činnost tajné zednářské lóže, která měla velký vliv na politické procesy na Sicílii: v noci na čtvrtek policisté zadrželi 27 lidí, kteří byli členy této tajné organizace.

Fico prozradil, proč Kisku nepřijal nikdo ze světových lídrů

21. 3. 2019 | Prezident Andrej Kiska přišel ve středu dopoledne vypovídat do Národní kriminální agentury (NAKA) v Bratislavě v souvislosti s vydíráním. Trestní stíhání v tomto případě zahájila policie koncem února. (Foto: Wikimedia)

Co se stane, jestliže Rusko přeřízne podmořské internetové kabely? Odborníci odpovídají

7. 1. 2018 | Síťový portál Wired předpověděl situaci, v níž se Rusko rozhodne zaútočit na internetové kabely, položené na dně oceánu. Vysoce postavení zástupci amerického námořnictva již mnoho let varují před katastrofickými následky, které bude mít možný útok ruských lodí na internetové kabely, uvádí Wired.

Pravý účel Archy úmluvy odhalen

6. 1. 2018 | Tento dokumentární film zastíní Kód Da Vinci, a to z jednoduchého důvodu, že jde o faktický příběh muže bojujícího za odhalení pravdy. Archa úmluvy rovněž známá jako Archa svědectví je zlatem pokrytá dřevěná truhla s krytem na vršku popisovaná v Knize Exodus jako obsahující dvě kamenné desky s Deseti přikázáními.

Krev migrantů a Evropanů není kompatibilní - pravda nebo lež?

21. 3. 2019 | Nedávno portál iDNES.cz zveřejnil informace o tom, že migranti prý mají zdravotní problémy po transfúzi krve Evropanů. (Foto: Wikimedia)

Švédi chtějí přijímat uprchlíky, když ale došlo k možnosti nastěhování, jejich reakce byla pozoruhodná

21. 3. 2019 | Experiment v ulicích. Spoustu pseudohumanistických Švédů se vyslovilo pro přijímání uprchlíků. Následně se však vymlouvají, proč si jednoho nemohou nastěhovat k sobě.

Jak se chránit před elektromagnetickým zářením

21. 3. 2019 | Nejnebezpečnějším znečištěním, kterému jsme v současnosti vystaveni, je neviditelné moře elektromagnetických polí. Ovlivňuje nás po celý den, kamkoli jdeme, a to nejen na veřejných místech, ale i v našich domovech. Většina záření pochází z mobilních telefonů, rozhlasových věží, počítačů, inteligentních měřících přístrojů a Wi-Fi.

Co do mě kopeš, ty zm*de, křičela vystresovaná policistka. Video, které obletělo Česko

22. 5. 2018 | Video zachycující zákrok strážníků natočil kolemjdoucí v březnu loňského roku na Václavském náměstí.

Je to tady: Na Novém Zélandu byl zaveden zákaz na samonabíjecí zbraně

21. 3. 2019 | Orgány Nového Zélandu zavedly zákaz na samonabíjecí zbraně a útočné pušky na území státu, informace jsou dnes uvedeny na webové stránce vlády.

Zdroj: AC24.cz - https://ac24.cz
14:10:19 | 22.03.2019Počasí v ČR
Počasí v regionech »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru

Ceny paliva v regionu
Ceny v dalších regionech »
Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.