Pondělí 24.6.2019
InfoDnes.cz » Přehled tisku » Hlavní přehled » AC24.cz
AC24.cz Zdroj: AC24.cz |

USA odmítly odpovědět na otázku o datech svých satelitů k MH17!

24. 6. 2019 | Americké ministerstvo spravedlnosti se k otázce RIA Novosti odmítlo vyjádřit k problematice poskytnutí Nizozemsku satelitních snímků místa pádu letu Boeingu letu MH17 v roce 2014 na východní Ukrajině. (Foto: РИА Новости)

Opilí britští vojáci námořní pěchoty pomalovali své kolegy hákovými kříži

23. 6. 2019 | Opilí vojáci z britské Královské námořní pěchoty ztropili výtržnost na palubě lodi, která se účastní cvičení Baltic Protector v Baltském moři, píše bulvár The Daily Mail.

Něco se mění. Psi v Grónsku namísto ledu šli po vodě

23. 6. 2019 | Tým vědců působících v Grónsku zveřejnil alarmující snímek, na kterém je vidět psí spřežení brodící se vodou na rozbředlém mořském ledu. (Foto: Twitter)

Írán tvrdí, že poslal varovné signály americkému dronu!

23. 6. 2019 | Naposledy íránská armáda varovala americký dron 10 minut před tím, než byl sestřelen, řekl Amir Ali Hadjizade, velitel leteckých sil Iránského sboru islámských revolučních gard (IRGC). (Foto: Youtube)

Marine Le Pen byla požádána, aby si dala na hlavu šátek, odmítla a zrušila setkání

21. 2. 2017 | Francouzská prezidentská kandidátka Marine Le Penová se v roce 2017 odmítla setkat s libanonským velkým muftím* poté, co byla požádána, aby si dala na hlavu šátek. Ta odmítla s odůvodněním, že v minulosti se setkala s egyptským velkým muftím, aniž by musela mít jakoukoli pokrývku hlavy a následně odešla. ...

Muž z letadla vyfotografoval záhadné „postavy“, které „kráčely“ po oblacích

21. 2. 2017 | Pozoruhodné fotografie „postav“ na oblacích, které kolují internetem jsou velmi podivné. Ukazují, jako by tyto „postavy“ chodily po mracích. V lednu roku 2016 již byli tyto obří bytosti vyfotografovány, jak můžete vidět níže a nyní v únoru 2017 se tyto „bytosti“ objevily znovu.  Registrace na MUFON způsobila velkou debatu na internetu – případ je nazván MUFON 82114.

Syn Pabla Escobara: „Vše bylo jinak. Otec pracoval pro CIA jako prodejce kokainu!“

21. 2. 2017 | Juan Pablo Escobar Henao, syn kolumbijského drogového magnáta Pabla Escobara, tvrdí, že jeho otec  „pracoval pro CIA jako prodejce kokainu.“  V nové knize  „Pablo Escobar in Fraganti“, Juan Escobar, který zde vystupuje pod pseudonymem Juan Sebastián Marroquin, vysvětluje, že CIA rekrutovala jeho otce pro prodej kokainu s cílem vymýtit komunismus ve Střední Americe.

Obrovský „koncert“ na Letné. 250 tisíc lidí protestovalo proti Babišovi

23. 6. 2019 | Protestní iniciativa Milion chvilek pro demokracii dnes na Letné pořádala další demonstraci. Mělo se jednat o největší demonstraci od roku 1989. Premiér Babiš prohlásil, že protestujícím nerozumí. (Foto: Twitter)

Více než 400 pilotů podalo žalobu proti Boeingu kvůli utajení závad 737 MAX

23. 6. 2019 | Přes 400 pilotů podalo společnou žalobu proti společnosti Boeing za „bezpříkladné utajení“ závad konstrukce modelu 737 MAX, informuje australská televize ABC s odkazem na soudní spisy. (Foto: Wikimedia)

Používání mobilních telefonů nám mění tvar naší lebky

17. 6. 2019 | Časté používání mobilních telefonů vyžaduje určitou daň, kterou naše tělo platí. Kromě různých problémů se zrakem či bolestí hlavy, za které jsou odpovědné, způsobují i ​​něco, o čem jsme dosud nevěděli. (Foto: Daily M.)

Jak islám vznikl doopravdy – poznatky získané ve Vatikánské knihovně. Bývalý jezuitský agent vypovídá

18. 6. 2019 | Pohanský Řím, šíření křesťanství, islámu a židů v něm. Zde je mimo jiné výklad, proč právě islám se rozšířil do celého světa tak závrátnou rychlosti, která neměla dosud ve světe obdoby. (Dr. Rivera – bývalý jezuitský agent). (Foto: Youtube)

Premiér Malajsie označil vyšetřování sestřelení letu MH17 Boeingu za politické

20. 6. 2019 | Premiér Malajsie Mahathir Mohamad vyslovil nespokojenost ohledně výsledků vyšetřování Společného vyšetřovacího týmu (JIT) o pádu Boeingu na Donbasu. Píše o tom list Star.

Zveřejněno téměř 2400 fotografií z trosek „11. září“, které dodnes nikdo neviděl

21. 6. 2019 | 11. září a hrozivý teroristický útok na Světové obchodní centrum, známé jako „Dvojčata“. Při útocích, která měla oficiálně způsobit al-Káida na Světové obchodní centrum a americké ministerstvo obrany známé jako Pentagon přišlo o život 2996 lidí a dalších 6000 utrpělo zranění různého rozsahu. Pro svět se stal 11. září začátek další války. Oficiální války s terorismem. (Foto: Flickr, Jason Scott)

Japonsko upouští od rozvoje 5G sítí kvůli zdraví občanů

23. 6. 2019 | Japonsko nebude vyvíjet a investovat do vytváření mobilních sítí páté generace – 5G, jak se uvádí na oficiálních stránkách Ministerstva Hich Technologií Japonska.

5G spustíme válku proti lidstvu! Silné varování vysoce postaveným členům v OSN

23. 3. 2019 | Zavádění technologie bezdrátového přenosu páté generace (5G) v mezinárodním měřítku je v plném proudu, a to navzdory stále hlasitějšímu odporu vědců a lékařů, kteří se nás zoufale snaží varovat před nebezpečími 5G, jež jsou velmi dobře zdokumentována. (Foto:

NASA objevila na Marsu znaky života. Uveřejnila zvláštní fotografii

23. 6. 2019 | Vozítko NASA Curiosity objevilo na povrchu Rudé planety velký obsah metanu. Může to být signál o existenci života na Marsu, píše The New York Times.

Historie obrázku, který změnil svět

22. 2. 2017 | James Lee Stanfilnt byl americký fotograf, který po Studené válce cestoval do Polska, kde pracoval na příběhovém fotografickém projektu, který dokumentuje pokles zdravotní péče v bývalých satelitních státech po pádu Komunismu a Sovětského svazu. V průběhu svých cest narazil na opravdu krásné příběhy a zachytil spolu s nimi opravdu nádherné obrázky.

S touto větrnou turbínou za cenu iPhonu můžete napájet celý dům

23. 2. 2017 | Průmyslníci z Indie jsou v posledních letech v popředí trvale udržitelné, čisté energie.  Nyní jeden rodinný podnik v jižním indickém státě Kerala přišel s jedním z nejvíce průkopnických vynálezů v oblasti čisté energie, která se chystá v Indii – nízko-cenová větrná turbíny, která může generovat mezi 3-5 kilowaty elektřiny každý den.  Indická společnost vyrábí nízko-cenovou větrnou turbínu, která dokáže napájet dům po celý život. ...

Odtajněné dokumenty CIA: Mimozemské bytosti zaútočily na ruskou vojenskou jednotku na Sibiři

23. 2. 2017 | Následující informace se jeví poněkud bizarně, ale byla oficiálně odtajněna a vrhá tak na světlo poněkud jiné skutečnosti, co se dějí na této planetě, pokud je to pravda.

Obrovský pokrok v medicíně. Lékaři konečně přišli na to, co způsobuje ekzém, lék je na dosah

23. 6. 2019 | Vědci se zaměřili na výzkum ekzému a snaží se zjistit jak bojovat proti němu. V roce 2006 vědci zjistili silné propojení mezi chybějícím proteinem, konkrétně filagrínu a rizikem vzniku ekzému. Funkcí tohoto proteinu je pomáhání formování vzniku kožních buněk. (Foto: Wikimedia)

Zdroj: AC24.cz - https://ac24.cz
10:10:16 | 24.06.2019Počasí v ČR
Počasí v regionech »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru

Ceny paliva v regionu
Ceny v dalších regionech »
Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.