Pondělí 23.4.2018
InfoDnes.cz » Zprávy » Bulvár » Odhaleno.cz
Odhaleno.cz Zdroj: Odhaleno.cz |

První fotky malého prince! Kate opustila porodnici

23. 4. 2018 | Vévodkyně z Cambridge porodila dopoledne své třetí dítě. A jako v případě předchozích dvou porodů ještě ve stejný den opustila nemocnici. Na Kate a malého prince čekaly před porodnicí zástupy fanoušků.

NASA pošle do vesmíru sperma

23. 4. 2018 | Lidé posílají do vesmíru nejpodivnější objekty. Někteří miliardáři třeba i auto, aby dokázali, jak jsou mocní, třebaže z praktického hlediska pro výzkum prostoru za hranicemi Země je to k ničemu. NASA teď ale hodlá podniknout přeci jen relevantnější výzkum, který by mohl pomoci pochopit, co se stane s lidmi, když vyrazí k Marsu. Vyšle tak do vesmíru lidské sperma.

Případ úmrtí Prince byl uzavřen jako neúmyslné předávkování bez cizího zavinění

23. 4. 2018 | Státní zástupce v Minnesotě uzavřel případ úmrtí zpěváka Prince, který odešel ze světa živých před dvěma roky. Podle vyšetřovatelů nebylo prokázáno cizí zavinění a tak je případ uzavřen jako neúmyslné předávkování fentanylem.

A jde se za malým bráškou! Princ William s dětmi vyrazil do porodnice

23. 4. 2018 | Princ William se stal potřetí otcem. Společně se synkem Georgem a dcerkou Charlotte potěšil vévodkyni Kate a nového brášku v porodnici.

Olympijský skokan do vody Tom Daley trpí coulrofobií

23. 4. 2018 | Britský olympijský skokan do vody Tom Daley trpí coulrofobií. Jinými slovy má chorobný strach z klaunů třeba jako herec Johnny Depp. Tato fobie se dá léčit jen těžko, jednou z možností je hypnóza. A tu hodlá třiadvacetiletý sportovec podstoupit dříve, než se stane otcem.

Británie slaví! Kate a William mají druhého syna

23. 4. 2018 | Velká Británie se raduje a s ní všichni fanoušci prince Williama a vévodkyně Kate po celém světě. Krásná Kate totiž dnes dopoledne přivedla na svět chlapečka.

Charlize Theron musela přibrat 19 kilo. Z hamburgerů a pizzy měla těžké deprese

23. 4. 2018 | Herečka Charlize Theron se prý nediví, že mají lidé dnes v tak masovém měřítku deprese. Hollywoodská hvězda totiž kvůli roli svobodné matky přibrala devatenáct kilo. Aby se to stalo rychle, stravovala se jen hamburgery, hranolky a pizzou. A z tohoto jídla – v USA většinové stravy – měla těžké deprese.

Princ Charles byl potvrzen jako příští hlava Commonwealthu

23. 4. 2018 | Zatímco britským králem by se díky dědičnému právu stal princ Charles ihned po smrti své matky Alžběty II., hlavou Commonwealthu – Britského společenství národů – by automaticky nebyl. Ale na včerejším setkání šéfů vlád členských zemí královna Alžběta II. vyzvala přítomné, aby jejího syna nástupcem uznali. A oni v pátek 20. dubna potvrdili, že princ Charles bude po smrti matky oficiální hlavou Commonwealthu. ...

Richard Gere se potřetí oženil

23. 4. 2018 | Herec Richard Gere se dva roky po rozvodu s manželkou Carey Lowell, s níž byl oficiálně sezdaný čtrnáct let, potřetí oženil. Třetí manželkou hvězdy filmu Pretty Woman se stala pětatřicetiletá Španělka Alejandra Silva. Dvojice se stala zákonnými manželi ve Washingtonu DC. Přitom nedávno se v médiích objevila zpráva, že se hodlají vzít v květnu.

Kate odvezli do porodnice. Bude to kluk, nebo holka?

23. 4. 2018 | Britové se konečně dočkali! V časných ranních hodinách byla jejich milovaná Kate přijatá do porodnice, aby přivedla na svět svého třetího potomka.

Drake randí s kolegyní známou pod pseudonymem Raye

23. 4. 2018 | Zpěvák Drake začal spolupracovat se čtyřiadvacetiletou britskou zpěvačkou Rachel Keen známou pod pseudonymem Raye. A z profesionálního vztahu v nahrávacím studiu se stal také vztah intimní mimo něj. Londýnská rodačka je tak teď novou přítelkyní kanadského hudebníka.

Rachel Weisz čeká dítě s Danielem Craigem

22. 4. 2018 | Herečka Rachel Weisz je těhotná. Dítě počala s manželem Danielem Craigem, který se připravuje na natáčení své páté bondovky. Osmačtyřicetiletá britská kráska považuje početí za obrovský zázrak a na dítě se s manželem prý oba nesmírně těší.

Marihuana skutečně negativně ovlivňuje kognitivní funkce. A to až na tři dny!

20. 4. 2018 | Marihuana je droga oblíbená především u mladých a dospívajících. Obhájci konopí přitom tvrdí, že nepůsobí na mozek negativně a že jim to nemyslí hůř než lidem, kteří tuto drogu nekouří. Ale opak je pravdou. Pozitivní zprávou nejnovějšího rozsáhlého výzkumu účinků THC na mozek je ta, že po třech dnech efekt vymizí.

Christina Aguilera: Piercingy mi poskytují rozkoš

20. 4. 2018 | Zpěvačka Christina Aguilera zjistila, že jí velké potěšení činí aplikace piercingů. Lásku k ozdobám projevovala v devadesátých letech jako dívka a na počátku kariéry byla plná kovových ozdob v různých částech těla. V sedmatřiceti se k této libůstce vrátila a nechala si nově aplikovat několik piercingů.

Zayn Malik dostal kopačky od manažerky, protože se s ním prý nedá spolupracovat

20. 4. 2018 | Zpěvák Zayn Malik se prý chová jako primadona. Tvrdí to jeho manažerka Sarah Stennett, která se jeho kariéry ujala hned poté, co opustil skupinu One Direction. Její členové mu dezertování uprostřed turné nemohli dlouho zapomenout. A podle všeho je Zayn složitá povaha, s nímž není lehké vycházet.

Každodenní sprchování riziko infekce nesnižuje. Je to právě naopak!

20. 4. 2018 | Řada lidí se denně úzkostlivě sprchuje v domnění, že se tak zbaví choroboplodných zárodků na kůži a ochrání se před nebezpečnými nemocemi. Opak je pravdou. Každodenní sprchování teplou vodou s použitím mýdla totiž tělo zbaví ochranného štítu prospěšných bakterií a tělesného mazu, čímž se kůže stane zranitelnou a snadno napadnutelnou infekcí.

Súdánský meteorit obsahuje diamanty pocházející ze zaniklé planety

20. 4. 2018 | Švýcarští vědci tvrdí, že meteorit, který dopadl na území Súdánu před deseti roky, je výjimečný nejen tím, že obsahuje diamanty, ale je kusem horniny pocházející ze zaniklé planety Sluneční soustavy. Ta se srazila s jinou a dala vznik dnešním oběžnicím Slunce.

Britská královna oplakává posledního korgiho, kterého měla

20. 4. 2018 | Když se britská královna Alžběta II. stala plnoletou princeznou, dostala fenku plemene velšský korgi. Dala jí jméno Susan a ponechala si několik jejích štěňat. Když Susan zemřela, měla štěňata její dcera. A tak dále po čtrnáct generací. Posledními potomky této psí šlechtické linie byly Holly a Willow. Zahráli si dokonce v upoutávce na londýnskou olympiádu se samotnou královnou. Holly zemřela před dvěma roky, Willow tento týden. A královna je velmi zarmoucená. Chov psů v jejím životě tím definiti ...

Herečk Claire Danes je podruhé těhotná

20. 4. 2018 | Herečka Claire Danes bude letos dvojnásobnou matkou. Devětatřicetiletá hvězda totiž potvrdila, že s manželem Hughem Dancym čekají druhého potomka. Na něho se doma těší pětiletý Cyrus.

Tři šálky kávy denně sníží riziko zástavy srdce

20. 4. 2018 | Káva s kofeinem nemusí být zapovězena ani kardiakům. Naopak. Podle vědců z Austrálie tři šálky kávy denně můžou snížit riziko nepravidelného srdečního rytmu. Přitom kardiologové lidem s arytmií většinou kávu zakážou. Ale podle expertů z Melbourne tři šálky denně neškodí a naopak jsou prevencí zástavy následkem fibrilace síní, která často končí mrtvicí.

Zdroj: Odhaleno.cz - odhaleno.cz
20:10:31 | 23.04.2018Počasí v ČR
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru

Ceny paliva v regionu
Ceny v dalších regionech »
Copyright © 1/2009-2018 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.